20 Ocak 2017 , Cuma

Ataköy Camii’nde Tente Çökmesi Meydana Geldi

Ataköy’den gelen son dakika haberleri herkesi üzdü. Ataköy’de bulunan 5. Kısım Cami’ninde cenaze namazı kılanların başına, kar nedeniyle tente çöktü. Olayda 3 kişi hayatını kaybederken, 10 kişide yaralandı.


Ataköy’den gelen son dakika haberleri herkesi üzdü. Ataköy’de bulunan 5. Kısım Camii’nde cenaze namazı kılanların başına, kar nedeniyle tente çöktü. Olayda 3 kişi hayatını kaybederken, 10 kişide yaralandı.

Ataköy 5. Kısım Camii’nde cenaze namazı kılanların başına, aşısı yağan karı taşıyamayan tente çöktü. Olay sonrasında çok sayıda kişi yaralanırken, kar altında kalanları arama ve kurtarma çalışmaları devam ediyor.

Edinilen bilgilere göre, Ataköy 5. Kısım Cami’ninde cenaze namazı kılınırken, kar ağırlığını daha fazla taşıyamayan tente çöktü. Caminin tentesinin çökmesi ile onlarca kişi kar altında kaldı. Olay yerine hemen arama kurtar ekipleri ve sağlık ekipleri sevk edildi. İlk müdahale ise çevredeki vatandaşlardan geldi. Şuana kadar 3 kişi hayatını kaybederken, 10 kişinin de yaralı olduğu bildirildi. Kar altında insanların olabileceği düşünüldüğü için arama kurtarma çalışmaları hala devam ediyor.

Check Also

Diyarbakır Sur ‘da Bir İlk : İlk Kadın Emniyet Müdürü

Diyarbakır 'ın Sur ilçesinde bir ilk yaşandı. İlçe tarihinde ilk defa kadın emniyet müdürü atandı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir