20 Ocak 2017 , Cuma

Kısmetse Olur 12 Ocak Fragmanı 329. Bölüm – Perşembe


Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur bugün heyecan kaldığı yerden devam etti. Kısmetse Olur 12 Ocak fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur evinde bugün yeni aşklar ortaya çıkıyor.

Hafta içinin vazgeçilmez evlilik programı olan Kısmetse Olur’da 12 Ocak fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur’da bugün neler yaşandı. Gözde ile Berker’in yakınlaşması devam ederken, Arca’dan beklenmedik bir açıklama geldi.

Kısmetse Olur’da dün Onur, sevgilisi Aycan’a baby shower partisi düzenlemişti. Bugün ise Adnan, Didem için diş hediği partisi düzenledi. Geleneksel diş hediği partisinde Kısmetse Olur evinde eğlenceli dakikalar yaşandı. Oyuncak bebekler için yapılan bu partiler adayları hem heyecanlandırıyor hem de eğlenceli zaman geçirmelerini sağlıyor.

Berker ile yeni gelen gelin aday Gözde arasındaki yakınlaşma hızla ilerlemeye devam ediyor. Birbirlerini tanımaya başlayan ikili güzel bir yaşayabilecekler mi? Berker, Mehtap’a olan duygularının tamamen bitirdiğini açıklamıştı. Berker ile Gözde’nin birbirlerini tanımaya çalışmaları olumlu devam edecek.

ARCA’DAN ÇARPICI AÇIKLAMA GELDİ

Kısmetse Olur’da yeni adaylardan Arca ile Tuğçe’nin yakınlaşması beklenirken, damat adayından çarpıcı açıklama geldi. Damat adayı Arca, Tuğçe’nin çok hareketli olduğunu söylerken, kendisinin daha ağır başlı bir aday istediğini söyledi. Kırmızı oda da duyduklarını şaşıran Tuğçe, Arca’nın neden böyle düşündüğünü sordu.

Kısmetse Olur’da şimdiden 12 Ocak 329. Bölüm merak edilmeye başlandı. Kısmetse Olur yapım ekibi reytingleri yükseltmek için yoğun çaba harcıyor. Kısmetse Olur’da önümüzdeki günler de büyük bir sürpriz bekleniyor. Eve eski adaylardan birinin girmesi tahmin ediliyor.

KISMETSE OLUR 12 OCAK FRAGMANI 329. BÖLÜM

Check Also

Müge Anlı ile Tatlı Sert 18 Ocak | Fahire Kara’da Yeni Gelişmeler!

Müge Anlı, Fahire Kara için Türkiye’yi seferber etti. Müge Anlı ile Tatlı Sert programının yoğun çabaları ile, Fahire Kara’nın arama çalışmalarına bütün ülke seferber oldu. Müge Anlı ile Tatlı Sert programının 18 Ocak Çarşamba yayınının tekrarı haberimizde.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir