21 Ağustos 2017 , Pazartesi

SEVİYOR SEVMİYOR DİZİSİ 16. BÖLÜM BU AKŞAM

Atv’nin sevilen dizisi Seviyor Sevmiyor 16. bölümüyle 30 Ekim Pazar akşamı yani bu akşam yayınlanacak. Peki merakla beklenen yeni bölümde neler yaşanacak?


Atv’nin sevilen dizisi Seviyor Sevmiyor 16. bölümüyle 30 Ekim Pazar akşamı yani bu akşam yayınlanacak. Peki merakla beklenen yeni bölümde neler yaşanacak?

Seviyor Sevmiyor dizisinin yayınlanan 16. bölüm fragmanında İrem ve Yiğit kaza geçiriyor. Yiğit’in kullandığı araç takla atıyor ve İrem ağır yaralanıyor. Kendine gelen Yiğit, İrem’in baygın bedeni karşısında çok kötü oluyor.

Annesini bir kazada kaybeden Yiğit, kendi kontrolündeki araçla kaza yapıp Deniz sandığı İrem’in zarar görmesi Yiğit’i etkileyecek mi?

Kazada hafızasını yitiren İrem tüm oyunu mahvedip Yiğit’in her şeyi öğrenmesine mi neden olacak?

ss

15.BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU

Asistanı Deniz’i işten çıkarmamak için istifa eden Yiğit, girdiği bunalımı Deniz’in ailesinin evinde atlatmaya çalışmıştı İrem, Yiğit’i düzeltmesi için Deniz’den yardım istemişti. Kızlar, nikah işlemleri için Yiğit’in bakmadan cebine attığı İrem’in nüfus cüzdanını geri almaya çalışmışlardı.

 

Hakkında Ahmet Alper ERALP

Ahmet Alper ERALP
9 Temmuz 1991 tarihinde Yozgat'ta doğdu. Evli. Lisans mezunu. Özel sektörde çalışıyor. ahmetalpereralp.aae@gmail.com +905336506961

Check Also

Kiralık Aşk Dizisi Son Bölüm Defne’nin Hamileliği Belli Oluyor

Star TV ekranlarının reyting rekortmeni dizi Kiralık Aşk, Cuma gününe yine damga vuracak gibi. Defne’nin hamile olup olmadığı yeni bölümde belli oluyor. Kiralık Aşk 13 Ocak yeni bölümü sabırsızlıkla beklenmeye başladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir