27 Temmuz 2017 , Perşembe

Altınsoylar 12 Kasım 2. Bölüm Fragmanı

Altınsoylar 12 Kasım 2. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Kanal D’nin yeni komedi dizisi Altınsoylar ilk bölümüyle büyük beğeni topladı. Altınsoylar yeni bölümüyle 12 Kasım Cumartesi akşamı saat 20:00’da Kanal D’de.


Altınsoylar 12 Kasım 2. Bölüm Fragmanı 

ALTINSOYLAR 1. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Oğuz (Aras Aydın), daha küçük yaşta yetimhaneden kaçmış ve hayatın acımasız kollarına atılmıştır. Ancak bunun yanlış bir karar olduğunu anlaması uzun sürmez. Hayat ona karşı çok acımasızdır. Oğuz yetimhaneden kaçtığı günden itibaren  sahibi bir sebepten şehir dışında hatta ülke dışında olan evleri tespit edip bu evlerde barınmayı huy edinmiştir.

al2

Birgün girdiği bir evin sahibi beklediğinden erken eve dönünce enselenen Oğuz tabana kuvvet kaçar. Kaçarken, Başka bir kovalamacanın, kovalananı olan Burcu’yla  (Ayça Ayşin Turan) çarpışırlar. Bu çarpışma ve sonrasında yaşanacak hengamede sırt çantaları karışır ve o günden sonra kader onları bir şekilde birbirine bağlayacaktır.

Burcu ise Üniversiteyi dereceyle bitirmesine rağmen ailesinin zoruyla, istemediği biriyle evlendirmek üzereyken kaçıp kurtulan, ancak İstanbul’u bilmeyen ve sığınacak bir limanı arayan çok güzel bir genç kızdır.

al1

Muhittin Altınsoy ise oldukça varlıklı, geleneklerine bağlı, Altınsoy malikanesinde çocukları, gelinler, damatlar, torunlar cümbür cemaat yaşamayı seven köklerine bağlı bir adamdır. Muhittin Altınsoy 5 yıl önce kaybettiği oğlunun yasak aşk sonucu Dünyaya gelen bir çocuğu olduğunu öğrenir. Muhittin Bey hiç görmediği torununun izine ulaşır ve onu Altınsoy malikanesine getirmeye kafasına koyar. Ev halkı ve rahmetli oğlunun eşi Saadet buna karşı çıksa da, Muhittin Bey kararından dönmez. Adresine ulaştığı torunun evine giden Muhittin Bey evde bulunan genç adama hikayeyi anlatarak ona dedesi olduğunu izah eder. Ve zorlada olsa onu Altınsoy malikanesine gitmeye ikna eder. Ancak evdeki genç Muhittin Bey’in torunu olan Oğuz değil, onun adaşı olan bizim yetimhane kaçkını Oğuz’dur.

 

Hakkında Seçkin Erselim

Seçkin Erselim
1986 Gaziantep'te doğdu. Ankara'da yaşıyor. Abant İzzet Baysal Üniversitesi iktisat bölümü mezunu. Özel sektörde çalışıyor. seckinerselim86@gmail.com +905325248961

Check Also

Kiralık Aşk Dizisi Son Bölüm Defne’nin Hamileliği Belli Oluyor

Star TV ekranlarının reyting rekortmeni dizi Kiralık Aşk, Cuma gününe yine damga vuracak gibi. Defne’nin hamile olup olmadığı yeni bölümde belli oluyor. Kiralık Aşk 13 Ocak yeni bölümü sabırsızlıkla beklenmeye başladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir