24 Temmuz 2017 , Pazartesi

Anne 15 Kasım 4. Bölüm 2. Fragman

Anne 15 Kasım 4. Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı. Star Tv’nin çiçeği burnunda dizisi reyting rekorlarını alt üst etmeye devam ediyor. Anne 4. bölümüyle 15 Kasım Salı akşamı saat 20:00’de Star TV’de.


Anne 15 Kasım 4. Bölüm 2. Fragmanı

Anne 15 Kasım 4. Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı. Star Tv’nin çiçeği burnunda dizisi reyting rekorlarını alt üst etmeye devam ediyor. Anne 4. bölümüyle 15 Kasım Salı akşamı saat 20:00’de Star TV’de.

3. BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI?

Bandırma’dakiler Melek’in öldüğüne yavaş yavaş inanırlar. Polis Cengiz’i karakola çeker. Bu durum Cengiz’in canını sıkar. Cengiz evi terk etmeye kalkar. Cengiz Şule’ye baskı yapmaktadır. Eğer Şule cenaze prosedürünü başlatmazsa evden gideceği tehdidinde bulunur. Şule Cengiz’i kaybetmek istememektedir. Şule (Gonca Vuslateri) bir seçim yapmak zorundadır. Öz kızı Melek mi, yoksa Cengiz mi?

Melek tam bir aile ortamı bulmuş yüzü gülmeye başlamışken geçmişi yine onun yakasını bırakmaz. Gazeteci Ali (Can Nergis), Melek’le ilgili gerçekleri bilmektedir. Melek’i köşeye sıkıştırarak onu sorguya çeker. Ali’den çok korkan Melek kaçar. Ancak çok uzağa kaçmaz kendisi için güvenli bir limana olan Gönül’ün (Vahide Perçin) yanına sığınacak ve içini dökecektir. Melek’in kaçtığını öğrenen Zeynep deliye döner ancak bu korku uzun sürmez. Zeynep Gönül’den aldığı telefonla rahatlar.

an

Zeynep’in (Cansu Dere) Melek’i  (Beren Gökyıldız) kendi ailesinin yanına getirir. Zeynep’e göre Melek için en güvenli yerin ailesinin evidir. Ancak Zeynep’in annesi Cahide’nin torunu Turna konusunu çok kurcalamaktadır. Bu durum Zeynep’i tedirgin eder. Zeynep’in aklından olan biteni itiraf etmek de geçer, Turna’yı alıp ortadan yok olmakta… Zeynep bir türlü seçim yapamaz.

Ali, Zeynep’le ilgili her şeyi öğrenmiştir. Ali bu bilgilerin gizli kalması karşılığında Zeynep’e ahlaksız bir teklifte bulunacaktır. Zeynep, Melek’in zor durumda olduğunu gerçek ailesinden eziyet gördüğünü Ali’ye anlatır. Bu yüzden mecbur kaldığını izah eder. Ancak Ali acımasız ve bencil birisidir ve insafa gelmeye niyeti yoktur. Ali’nin teklifini duyan Gönül, Zeynep istememesine rağmen ondan gizli olarak Ali’yi görmeye gider. Ali’yle konuşan Gönül de onu ikna edemez. Sabrı taşan Gönül, Ali’yi ölümle tehdit edecektir. Ve Gönül bu gerilime daha fazla dayanamayarak Ali’nin odasında bayılır.

Hakkında Seçkin Erselim

Seçkin Erselim
1986 Gaziantep'te doğdu. Ankara'da yaşıyor. Abant İzzet Baysal Üniversitesi iktisat bölümü mezunu. Özel sektörde çalışıyor. seckinerselim86@gmail.com +905325248961

Check Also

Kiralık Aşk Dizisi Son Bölüm Defne’nin Hamileliği Belli Oluyor

Star TV ekranlarının reyting rekortmeni dizi Kiralık Aşk, Cuma gününe yine damga vuracak gibi. Defne’nin hamile olup olmadığı yeni bölümde belli oluyor. Kiralık Aşk 13 Ocak yeni bölümü sabırsızlıkla beklenmeye başladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir