22 Temmuz 2017 , Cumartesi

Anne 29 Kasım 6. Bölüm Fragman | Turna’nın Seçimi

Anne 29 Kasım 6. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Star Tv’nin reyting rekorları kıran dizisi Anne 29 Kasım Salı akşamı saat 20:00’da yeni bölümüyle ekranlara gelecek.


Cildin Yaşlanmasını Durduran 5 Altın Kural Haberi için Tıklayınız

ANNE DİZİSİNİN 5. BÖLÜMÜNDE YAŞANAN GELİŞMELERİ HATIRLAYALIM

ZEYNEP TURNA’YI TOPARLAMAYA ÇALIŞIR

Şule kızını bulmaya kararlıdır. Şule git gide Melek’e ilerlemektedir. Turna çok korkmuştur. Zeynep Turna’yı avutmak için çabalar. Zeynep (Cansu Dere) bir yandan da Gönül için hastaneye koşturur.

ŞULE ALİ’DEN YARDIM İSTİYOR

Şule tek başına kızına ulaşamayacağını anlamıştır. Şule’nin birinden yardım alması gerekmektedir. Şule’nin yardım alacağı kişi Ali olacaktır. Ali’nin konuşmaları Şule’nin ateşini iyice harlar. Bu ateş Zeynep’e zarar verecek mi?

GÖNÜL ÇOK MUTLUDUR

Gönül rahatsızlığını ciddiye almamaktadır. Gönül bir an önce hastaneden kurtulmaya çalışmaktadır. Gönül’ün monoton hayatı Turna ve Zeynep’in saçtığı ışıkla aydınlanır. Kızı Zeynep ve torunu Turna hayattan hiçbir beklentisi kalmayan Gönül’e  yaşam enerjisi katarlar.
ŞULE KIZINI BULUR
Ve Şule Melek’e ulaşmayı başarır. Şule’nin karanlık geçmişi aralanmaya başlayacaktır.

TURNA’NIN ZOR SEÇİMİ
Turna (Melek) için seçim anı gelip çatmıştır. Turna daha bu yaşta omuzlarındaki bu ağır yükü kaldırabilecek mi? Turna Şule il Zeynep arasında bir seçim yapmak zorundadır. Turna maddi annesini mi yoksa manevi annesini mi seçecek? Turna doğru kararı verebilecek mi?

Hakkında Seçkin Erselim

Seçkin Erselim
1986 Gaziantep'te doğdu. Ankara'da yaşıyor. Abant İzzet Baysal Üniversitesi iktisat bölümü mezunu. Özel sektörde çalışıyor. seckinerselim86@gmail.com +905325248961

Check Also

Kiralık Aşk Dizisi Son Bölüm Defne’nin Hamileliği Belli Oluyor

Star TV ekranlarının reyting rekortmeni dizi Kiralık Aşk, Cuma gününe yine damga vuracak gibi. Defne’nin hamile olup olmadığı yeni bölümde belli oluyor. Kiralık Aşk 13 Ocak yeni bölümü sabırsızlıkla beklenmeye başladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir