26 Temmuz 2017 , Çarşamba

Anne Dizisi 3. Bölüm Fragmanında Yaşanan İlginç Gelişme

Anne Dizisi 3. Bölümünde yaşanacak ilginç gelişmeler izleyiciyi ekran başına kilitleyecek. Star TV’nin çiçeği burnunda dizisi Anne 8 Kasım Salı akşamı saat 20:00’da ekrana gelecek.


Turna ve Zeynep, Güneş ailesinin dengesini bozar. Zeynep, Turna’yı ailesinin yanında tutmak istemektedir. Ancak, Cahide’nin duruma fazla kurcalaması planlarını bozar. Zeynep, Cahide’nin baskısı karşısında pes etmek üzeredir, ya çekip gidecektir yada her şeyi itiraf edecektir.

Melek’ten umut artık kesildiği için Cengiz cenaze işlemlerini başlatması için Şule’ye baskı yapar. Şule Cengiz’kaybetmekten çok korktuğu için kararsız kalmıştır. Kızı ve sevgilisi arasında kalan Şule’nin ne yapması gerektiği hakkında en ufak bir fikri yoktur.

Hayatı düzene giren, sonunda mutlu bir aileye kavuşan Turna, tam huzura kavuşacakken, geçmişi yakasını bırakmaz. Turna, geçmişini bilen kişiyi Melek olmadığına ikna etmek için çırpınmaktadır.

Zeynep’in hayatını kurcalayan Ali, önemli bilgiler edinir. Bu bilgi Ali’yi Zeynep’in sırrına iyice yaklaştırır. Ali, Zeynep’e bir teklifte bulunuyor. Bu teklif Zeynep’in bütün dengesini bozacaktır.

>>>ANNE 3. BÖLÜM 1. FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZ<<<

>>>ANNE 3. BÖLÜM 2. FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZ<<<

Hakkında Seçkin Erselim

Seçkin Erselim
1986 Gaziantep'te doğdu. Ankara'da yaşıyor. Abant İzzet Baysal Üniversitesi iktisat bölümü mezunu. Özel sektörde çalışıyor. seckinerselim86@gmail.com +905325248961

Check Also

Kiralık Aşk Dizisi Son Bölüm Defne’nin Hamileliği Belli Oluyor

Star TV ekranlarının reyting rekortmeni dizi Kiralık Aşk, Cuma gününe yine damga vuracak gibi. Defne’nin hamile olup olmadığı yeni bölümde belli oluyor. Kiralık Aşk 13 Ocak yeni bölümü sabırsızlıkla beklenmeye başladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir