24 Temmuz 2017 , Pazartesi

Arka Sokaklar 11 Kasım Fragmanı 416. Bölüm

Kanal D’nin efsane dizisi Arka Sokaklar’ın 11 Kasım’da yayınlanacak olan 416. bölümünün fragmanı yayınlandı. Arka Sokaklar 11 Kasım Cuma akşamı saat 20:00’da ekranlara gelecek.


 

ARKA SOKAKLARIN 146. BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANACAK?

Babası Mesut’tan temiz bir dayak yiyen Tunç hastanelik olur. Tunç’un yaraları tedavi edilir. Ama içindeki yaralar kanamaya devam etmektedir. Tunç tedavi olmayı kabul eder ancak, bu olaydan sonra babasını siler. Mesut’un işi artık çok daha zordur. Mesut Tunç’u uyuşturucu belasında kurtarıp, yeniden kazanabilecek mi?

ar5

 

Duruma el koyan Rıza Baba, Tunç’la konuşarak onu kendi evine götürür. Tunç uyuşturucu kullandığı için mahkeme huzuruna çıkacaktır. Mahkeme gününe kadar Rıza Baba’nın evinde kalacak daha sonra tedavi olmak için hastaneye yatacaktır. Eğer tedavi olmayı kabul etmezse veya hastaneden kaçarsa hapis yolu gözükecektir.

Tüm bunların üzerine birde Hüsnü’nün kızı röportajdan vazgeçmesi için darp edilir ve ölümle tehdidi alır.

ar3

ARKA SOKAKLAR’IN 145. BÖLÜMÜNDE YAŞANAN GELİŞMELER

Uzun zamandır Aylin’e evlenme teklifi etmeyi planlayan ancak sürekli erteleyen Hakan, tam harekete geçekken bu kararı yine eteleme kararı alır. Ekibin bu zor zamanlarında bu durumun tersiz ve zamansız olduğunu düşünür kararsızdır. Hakan sıkıntısını Selin’e anlatır. Selin’de bu durumu Hüsnü’ye anlatır. Hüsnü Hakan’ı bu teklifi ertelememesi için ikna eder ve Hakan, Aylin’e evlenme teklif eder.

Mesut, oğlu Tunç’u saplandığı uyuşturucu batağından kurtarmak için çırpınmaktadır. Mesut zor bir sınavdan geçiyor. Duygularıyla değil aklıyla hareket etmek zorundadır yoksa Tunç’u kaybedebilir. Ancak Mesut duygularına yenik düşüyor ve Tunç’u evire çevire hastanelik olanadek dövüyor. Mesut’un aldığı profesyonel psikolojik destek de işe yaramıyor. Mesut bu zor günlerinde en büyük dayanağı Selin’dir.

Ekibin yeni hedefi Sami Kara’dır. Uyuşturucu dünyasının önemli isimlerinden olan Sami Kara eşi ve kızıyla birlikte şatafatlı bir hayat sürmektedir. Sami acımasız biridir ve kendine yapılanı asla unutmaz. Kürşat Sami’yi dolandırmıştır. Bu yüzden Sami Kürşat’ın izini sürmektedir. Ancak Sami’nin peşine düşen ekip Kürşat’ı yem olarak kullanmaktadır. Ve Sami Kürşat’ın izine ulaşır…

Hakkında Seçkin Erselim

Seçkin Erselim
1986 Gaziantep'te doğdu. Ankara'da yaşıyor. Abant İzzet Baysal Üniversitesi iktisat bölümü mezunu. Özel sektörde çalışıyor. seckinerselim86@gmail.com +905325248961

Check Also

Kiralık Aşk Dizisi Son Bölüm Defne’nin Hamileliği Belli Oluyor

Star TV ekranlarının reyting rekortmeni dizi Kiralık Aşk, Cuma gününe yine damga vuracak gibi. Defne’nin hamile olup olmadığı yeni bölümde belli oluyor. Kiralık Aşk 13 Ocak yeni bölümü sabırsızlıkla beklenmeye başladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir