26 Temmuz 2017 , Çarşamba

Bodrum Masalı 13 Kasım 3. Fragmanı (12. bölüm)

Bodrum Masalı 13 Kasım 12. bölüm 1. 2. ve 3. fragmanları yayınlandı. Kanal D’nin sevilen dizisi Bodrum Masalı özetsiz yeni bölümüyle 13 Kasım Pazar akşamı saat 21:00’de.


Bodrum Masalı 13 Kasım 1. 2. ve 3. Fragmanı (12. bölüm)

11. BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI?

Issız adada bir başına kalan Aslı ve Ateş’in imdanına yine Faryalı yetişti. Faryalı bölgeyi tanımasının ve denizci çevresini kullanarak çocukları eliyle koymuş gibi buldu. Aslı’yı hastaneye yetiştirerek hayatını kurtardı. Ateş ve Aslı’nın peşinden giden Kelebek, Su ve Cenk’i vahşi hayat rahat bırakmaz. Su’yu zehirli bir yılan esir alır ve Su’yu yılanın elnden kurtaran kahramanı sevgilisi Cenk değil Kelebek olur. Cenk bu duruma çok içerler ve kıskançlık krizine girer. Cenk kankası Uzay’la birlikte Kelebek’i Su’nun gözünden düşürmek üzere planlar yapar. Kıskançlık krizine giren sadece Cenk değildir. Alara’da adada Ateş’le başbaşa kalan Aslı’yı bitirmek için bel altı vurur. Alara, Aslı’nın babasına giderek Aslı’nın Ateş’le adada geceyi birlikte geçirdiğini anlatır. Deliye dönen babası Aslı’ya Dünya’yı dar eder. Üstüne üstlük Aslı’yla Ateş’in bu kaçak macerası teknenin motoruna zarar vermiş ve bu Aslı’nın babasına yüklü bir fatura olarak yansıyor. Üniversite sınavları açıklandı heyecan doruktaydı. İzmir’i kazanan Aslı tüm bu sebeplerden bunun sevincini yaşayamadı. Üstüne üstlük bu yüklü fatura Aslı’nın İzmir hayalini de tehlikeye sokar.

bo bo2

 

ALARA VE CENK KISKANÇLIK KRİZİNE GİRİYOR

Alara bu marifetini Rana’ya anlatırken bu sohbete Ceyda kulak misafiri olur. Ceyda öğrendiği bu hayati bilgiyi Ateş ile Alara’nın arasını açmak için kullanacaktır. Ceyda bu konularda uzman olan Uzay’a durumu anlatır ve gerisini ona bırakır. Uzay, Alara’nın marifetini Ateş’e anlatır. Uzay’a inanmayan Ateş soluğu Aslı’nın evinde alır. Ateş, Aslı’yla babasının konuşmalarına kulak misafiri olarak, Uzay’ın anlattıklarının gerçek olduğunu anlar. İstanbul’da üniversite kazanan Alara’yla birlikte İstanbul’a gitme hazırlıkları yapan Ateş bu kararından vazgeçerek Alara’dan ayrılır. İstanbul’a gitmek için Faryalı’dan aldığı parayı da Aslı’nın babasına vererek tekneye vermiş olduğu zararı telafi ederek Aslı’ya İzmir yolunu açtı.

bo1

YILDIZ HERŞEYİ ÖĞRENİYOR

Ateş’in başına gelenleri çok geç öğrenen Yıldız ise deliye döner. Herkesin kendisinden birşeyler saklamasından yakınan Yıldız, Evren’in yalanları yüzünden bütün sinirini Faryalı’dan çıkarır. Halbuki bütün olayların kahramanı Faryalı’dır. Faryalı, İpek’in ilaç masrafları için hayatını mahveden kumar belasına bir kez daha bulaşmak zorunda kalır ama bu kez kazanarak İpek için lazım olan parayı elde etmiştir. Ancak, Yıldız’ın gözüne girmeye çalışan Evren Faryalı’dan önce davranarak Gözde’nin kendisine aldığı saati satar ve İpek’in ilaç masraflarını Yıldız’a verir. Bunu öğrenen Gözde deliye döner ve Yıldız’a oteli Evren’in değil Faryalı ve Ateş’in kurtardığını anlatır. Faryalı ise elinde kalan parayı, Alara’yla İstanbul’a gitme planları yapan ancak parası olmayan Ateş’e vererek bir babalık daha yapar.

 

Hakkında Seçkin Erselim

Seçkin Erselim
1986 Gaziantep'te doğdu. Ankara'da yaşıyor. Abant İzzet Baysal Üniversitesi iktisat bölümü mezunu. Özel sektörde çalışıyor. seckinerselim86@gmail.com +905325248961

Check Also

Kiralık Aşk Dizisi Son Bölüm Defne’nin Hamileliği Belli Oluyor

Star TV ekranlarının reyting rekortmeni dizi Kiralık Aşk, Cuma gününe yine damga vuracak gibi. Defne’nin hamile olup olmadığı yeni bölümde belli oluyor. Kiralık Aşk 13 Ocak yeni bölümü sabırsızlıkla beklenmeye başladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir