22 Temmuz 2017 , Cumartesi

Bodrum Masalı 3 Aralık 1. ve 2. Fragmanı (15. bölüm)

Bodrum Masalı 3 Aralık 1. ve 2. Fragmanı (15. bölüm) yayınlandı. Kanal D’nin sevilen dizisi Bodrum Masalı 15. bölümündeki yeni gelişmeler başınızı döndürecek. Bodrum Masalı 4 Aralık Pazar akşamı yeni bölümüyle saat 20:00’de Kanal D ekranlarında olacak.


Bodrum Masalı 3 Aralık 1. ve 2. Fragmanı (15. bölüm) yayınlandı. Kanal D’nin sevilen dizisi Bodrum Masalı 15. bölümündeki yeni gelişmeler başınızı döndürecek. Bodrum Masalı 4 Aralık Pazar akşamı yeni bölümüyle saat 20:00’de Kanal D ekranlarında olacak.

Bodrum Masalı 3 Aralık 1. ve 2. Fragmanı (15. bölüm)

BODRUM MASALI 27 KASIM PAZAR GÜNÜ YAYINLANAN 14. BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

EVREN’İN ANLAMSIZ OYUNU

Karısı Yıldız’ın Faryalı ile ilgili anılarını halen sakladığını öğrenen Evren kıskançlık krizine girdi. Evren Faryalı’nın halen Yıldız’da gözü olup olmadığını anlamak için anlamsız bir oyun tezgahladı. Bu tezgaha düşen Faryalı Yıldız’ı görmek umuduyla cebindeki notta yazan yere gitti. Karşısında Evren’i gören Faryalı oyuna geldiğini anladı.

Bu oyunun kanıtını Faryalı’nın cebinde bulan Şule, hesabını Yıldız’dan sormaya kalkınca kendi ipini çekiyor. Tepesi atan Faryalı, Şule’yi ilk uçakla Almanya’ya gönderiyor.

Şule aracılığıyla Evren’in, Faryalı’ya oynadığı oyunu öğrenen Yıldız, Evren’e bunun hesabını soruyor. Ama yavuz hırsız ev sahibini bastırıyor. Evren Yıldız’dan Faryalı ile ilgili anılarını Faryalı’nın gözünün önünde yakmasını istiyor. Yıldız bunu kabul etmiyor. Evren Yıldız’ı tehdit ediyor. Evren Yıldız’ı, Faryalı’ya Ateş’in öz oğlu olduğunu açıklamakla tehdit ediyor. Yıldız eli mahkum Evren’in dediklerini yapıyor.

bdr4

ALARA’NIN OYUNUNU UZAY BOZUYOR

Kelebek, Ateş ve Aslı’nın Su için Alara’nın babası Cahit’in inşaatından malzeme çalacaklarını Alara’ya Uzay haber verdiyor. Alara Uzay’ın gözünde kahraman olabilmek için bir plan yapar ve Uzay’dan yardım ister. Alara Kelebek, Ateş ve Aslı’yı polise ihbar eder ve yakalatır. Amacı karakola gidip onları çıkararak kahraman olmaktır. Ancak Alara’nın Ateş’in gözünde kahraman olması Uzay’ın işine gelmez. Bu yüzden Uzay oyun içine oyun katacaktır. Ekip otosunda karakola götürülen Ateş, Kelebek ve Aslı’yı daha karakola varmadan Uzay’ın hamlesiyle Polis serbest bırakır. Bununla da yetinmeyen Uzay, bu oyunu Alara’nın tezgahladığını kanıtlayan bit fotoğraf atar.

bdr1

OYUNU ÖĞRENEN ATEŞ ALARA’DAN AYRILIYOR

Uzay’ın tezgahıyla Alara’nın iç yüzünü öğrenen Ateş bu kez kesin olarak Alara’yla bağlarını koparıyor. Bu durumu hazmedemeyen Alara deliriyor. Ayrılığın sorumlu olarak Aslı’yı gören Alara, Aslı’nın üzerine yürüyor ve haddini aşan hakaretler ediyor. Ateş’e söylediği sırrını Alara’nın ağzından hakaret olarak öğrenen Aslı, çok kırılıyor ve Ataş’le arasında soğuk rüzgarlar esiyor.

bdr5

UZAY, ATEŞ İLE ASLI’NIN ÇÖPÇATANLIĞINI YAPIYOR

Günlerdir Aslı’nın hayatını allak bullak eden gizli kahramanı (Uzay) sonunda Aslı’yı gecenin bir vakti buluşmaya çağırıyor. Aslı buluşmaya tek gitmek istiyor ancak Ateş onu uzaktan takip ediyor. Gece vakti ıssız parkta tek başına bekleyen Aslı’ya, Uzay’ın ayarladığı adam sarkıntılık yapıyor. Bunu gören Ateş hemen duruma müdahale ederek Aslı’yı kurtarıyor. Kahraman kızı kurtarıyor ve öpüyor! Böylelikle Aslı ve Ateş aşkı Uzay’ın katkılarıyla başlamış oldu.

Bodrum Masalı’nda Aslı ve Uzay Kardeş Çıkıyor Haberi için Tıklayınız

Hakkında Seçkin Erselim

Seçkin Erselim
1986 Gaziantep'te doğdu. Ankara'da yaşıyor. Abant İzzet Baysal Üniversitesi iktisat bölümü mezunu. Özel sektörde çalışıyor. seckinerselim86@gmail.com +905325248961

Check Also

Kiralık Aşk Dizisi Son Bölüm Defne’nin Hamileliği Belli Oluyor

Star TV ekranlarının reyting rekortmeni dizi Kiralık Aşk, Cuma gününe yine damga vuracak gibi. Defne’nin hamile olup olmadığı yeni bölümde belli oluyor. Kiralık Aşk 13 Ocak yeni bölümü sabırsızlıkla beklenmeye başladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir