22 Temmuz 2017 , Cumartesi

Cesur Ve Güzel 17 Kasım 2. Bölüm Fragman

Cesur Ve Güzel 17 Kasım 1. ve 2. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Star TV’nin yeni dizisi Cesur ve Güzel geçen hafta yayınlanan 1. bölümüyle büyük beğeni topladı. Cesur ve Güzel 2. bölümüyle 17 Kasım Perşembe akşamı saat 20:00’da Star TV ekranlarında…


Cesur Ve Güzel 17 Kasım 1. ve 2. Bölüm Fragmanı

Cesur Ve Güzel 17 Kasım 1. ve 2. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Star TV’nin yeni dizisi Cesur ve Güzel geçen hafta yayınlanan 1. bölümüyle büyük beğeni topladı. Cesur ve Güzel 2. bölümüyle 17 Kasım Perşembe akşamı saat 20:00’da Star TV ekranlarında…

1. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

SÜHAN ESRARENGİZ YAKIŞIKLIDAN ETKİLENDİ

Cesur (Kıvanç Tatlıtuğ) ve Sühan’ın (Tuba Büyüküstün) heyecan dolu tanışma anı izleyiciyi ekran başına kilitledi. Cesur kasabaya gelir gelmez Sühan’la tanışma fırsatı buldu. Ancak bu fırsat biraz sıra dışı bir andı. Ata binen Sühan’ı bindiği atın kaçırmasına denk gelen Cesur, tehlikede olan genç kadını kurtarmak için canını ortaya koydu. Kendisini kurtarmak için hayatını riske atan genç ve yakışıklı adam Sühan’ı ilk görüşte etkiler.

SÜHAN’I BEKLEYEN SÜRPRİZ

Ancak Sühan’ı daha büyük sürprizler beklemektedir. Hayatını kurtaran bu genç ve yakışıklı adam aslında Sühan’ın düşmanıydı. Cesur, Korludağ kasabasına Sühan’ın babası Tahsin Korludağ’dan intikam almak için gelmişti. Tahsin Korludağ, Koludağ kasabasının sahibiydi.

CESUR’UN KASABAYA YERLEŞMESİ TAHSİN KORLUDAĞ’IN HOŞUNA GİTMİYOR

Cesur, Koludağ kasabasına Tahsin Korludağ’ın oğlu Korhan Korludağ’dan arsa alan ve kasabaya yerleşen Cesur herkesin hayatını değiştiriyor. Gelişi büyük etki yaratan Cesur’un kasabaya yerleşmesine Tahsin Korludağ razı gelmiyor.

CESUR, KORLUDAĞ’LARIN MALİKANESİNE YERLEŞİYOR

Sühan, Bülent’le nişanlıdır ve evlilik hazırlıkları yapmaktadırlar. Sühan’ı Cesur’dan kıskanan Bülent, Cesur’un yaşadığı evi yakıyor. Fakat Bülent’in hesaba katmadığı bir durum vardır. Müstakbel kayınbabası Tahsin Korludağ o sırada Cesur’un evinde konuktur. Tahsin Korludağ, Bülent’in evi tutuşturmasıyla bir anda alevlerin arasında kalır. Cesur, can düşmanı Tahsin Korludağ’ın hayatını kurtarır. Bu hengamede yaralanan ve evi kül olan Cesur, Korludağ’ların malikanesine yerleşmek durumunda kalır.

CESUR SÜHAN’I TAVLAYABİLECEK Mİ?

Can düşmanının dibine kadar sokulma fırsatı yakalayan Cesur için her şey yolunda gitmektedir. Sühan’la bir süre aynı evde yaşama fırsatı yakalayan Cesur, Sühan’ın kalbine girebilecek mi?

Hakkında Seçkin Erselim

Seçkin Erselim
1986 Gaziantep'te doğdu. Ankara'da yaşıyor. Abant İzzet Baysal Üniversitesi iktisat bölümü mezunu. Özel sektörde çalışıyor. seckinerselim86@gmail.com +905325248961

Check Also

Kiralık Aşk Dizisi Son Bölüm Defne’nin Hamileliği Belli Oluyor

Star TV ekranlarının reyting rekortmeni dizi Kiralık Aşk, Cuma gününe yine damga vuracak gibi. Defne’nin hamile olup olmadığı yeni bölümde belli oluyor. Kiralık Aşk 13 Ocak yeni bölümü sabırsızlıkla beklenmeye başladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir