24 Temmuz 2017 , Pazartesi

Cesur ve Güzel 24 Kasım 3. Bölüm 3. Fragman

Cesur ve Güzel dizisinin 24 Kasımda yayınlanacak olan 3. Bölüm 1. 2. ve 3. Fragmanı yayınlandı. Star TV’nin yayına girdiği günden itibaren reyting rekorları kıran dizisi Cesur ve Güzel 3. bölümüyle 24 Kasım Perşembe akşamı saat 20:00’da ekranlara gelecek.


Cesur ve Güzel 24 Kasım 3. Bölüm 3. Fragmanı

Cesur ve Güzel dizisinin 24 Kasımda yayınlanacak olan 3. Bölüm 1. 2. ve 3. Fragmanı yayınlandı. Star TV’nin yayına girdiği günden itibaren reyting rekorları kıran dizisi Cesur ve Güzel 3. bölümüyle 24 Kasım Perşembe akşamı saat 20:00’da ekranlara gelecek.

CİLDİN YAŞLANMASINI DURDURAN 5 ALTIN KURAL HABERİ İÇİN TIKLAYINIZ

2. BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI?

GEÇMİŞİ CESUR’U YARALIYOR

Cesur (Kıvanç Tatlıtuğ) Korlulaya’ların evine yerleşmiştir. Ancak Cesur’un Korlukaya’ların evinde babasına ait izler bulması onu sandığından daha çok üzecek ve bu evde sesini çıkarmadan kalmak oldukça zor bir hal alacaktır.

c4

CAHİDE BÜLENT’İ İPTEN ALIYOR.

Cesur’un evini ateşe veren Bülent geride önemli bir kanıt bırakmıştır. Kemal etrafı temizlerken bu kanıtı bulur ve Cesur2a teslim eder. Cesur bu işin peşini bırakmayacaktır. Ancak Kemal nişanlısı Şirin’e de bu kanıttan bahsetmiştir. Cahide çenesini tutamayan Şirin’in anlattıklarına kulak misafiri olacak ve kanıtı ortadan kaldırarak Bülent’i kurtarakcaktır. Cesur durumu fark eder ve Salih’ten şüphelenmeye başlar.

c5

AVUKAT BANU GÜZELLİĞİ VE KURNAZLIĞIYLA ORTALIĞI KARIŞTIRIYOR

Avukat Banu Cesur’u Korludağ malikanesinde ziyaret edecek ve bu ziyaret Sühan’ı gıcık edecektir. Banu ev halkının kendisini Cesur’un sevgilisi sanması için hiç beklenmedik bir şekilde Cesur’u öper.

c

SÜHAN KRİZİ ÇÖZÜYOR

Sühan’ı (Tuba Büyüküstün) yeni bir sorun beklemektedir. Tahsin Korludağ’ın yangından sorumlu tuttuğu kasaba halkının elinde bulunan senetlerini işleme koyacaktır. Sühan’ın iş yerinde çalışan kasabalılar Mihriban’ın da desteğiyle işi bırakma eylemi yapar. Ancak Sühan bu blöf’ü ustaca savuşturur.

c1

BÜLENT SÜHAN’I TANIDIK BİRİSİ İLE ALDATIYOR

Bülent, Sühan’ın evlilik teklifini geri çevirmesini hazmedememektedir. İstanbul’da bir gece kulübünde kafa dağıtan Bülent, Cahide’nin kiralık tuttuğu anne Hülya ile karşılaşır. O gece tanışan ikili geceyi birlikte geçirir. Sabahında eve gelen Cahide’ye basılırlar. Ancak Cahide, Hülya’nın eve aldığı adamın Bülent olduğunu henüz bilmemektedir. Bülent de eve gelen kadının Cahide olduğunu bilmemektedir.

CESUR’UN BABASI İLE TAHSİN KORLUDAĞ ARASINDAKİ HİKAYE AÇIĞA ÇIKTI

Tahsin Korludağ Cesur’un askerdeki çavuşudur.  Cesur’un babası zamanında çavuşu olan Tahsin Korludağ’a evindeki değerli resimlerden, sahip olduğu toprakların ileride çok değerleneceğinden bahsetmiştir.  Çok hırslı biri olan Tahsin Korludağ bütün bu varlıkları ele geçirmek için bir oyun oynamış ve Cesur’un babasını, babannesini ve dedesini ortadan kaldırarak mal varlığının üstüne oturmuştur.

MİHRİBAN GEÇMİŞLE İLGİLİ NELER BİLİYOR?

Mihriban’a gelinlik göndererek alay eden Tahsin Korludağ beklediğinden daha sert bir tepki alıyor. Mihriban Gelinliği Adalet’in evinin önünde yaktığı gibi bir de çok eski tarihli bir gazeteyi Tahsin’in arabasının camına bırakıyor. Tahsin Koludağ belli etmesede bu durum canını sıkıyor.

SÜHAN CESUR’DAN ŞÜPHELENMEYE BAŞLIYOR

Cesur’dan şüphelenmeye başlayan Sühan onu takip etmeye karar verir. Ancak Sühan’ın şüphesinin farkında olan Cesur ondan 1 adım öndedir. Cesur, Sühan’ın kendi planları doğrultusunda düşünmesini sağlayacaktır. Cesur’un Sühan’a çok büyük bir sürprizi var.

Hakkında Seçkin Erselim

Seçkin Erselim
1986 Gaziantep'te doğdu. Ankara'da yaşıyor. Abant İzzet Baysal Üniversitesi iktisat bölümü mezunu. Özel sektörde çalışıyor. seckinerselim86@gmail.com +905325248961

Check Also

Kiralık Aşk Dizisi Son Bölüm Defne’nin Hamileliği Belli Oluyor

Star TV ekranlarının reyting rekortmeni dizi Kiralık Aşk, Cuma gününe yine damga vuracak gibi. Defne’nin hamile olup olmadığı yeni bölümde belli oluyor. Kiralık Aşk 13 Ocak yeni bölümü sabırsızlıkla beklenmeye başladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir