22 Temmuz 2017 , Cumartesi

Diriliş Ertuğrul 16 Kasım 65. Bölüm Fragmanı

Diriliş Ertuğrul son günlerde reyting dışındaki konularla da gündemin üst sıralarında yer alıyor. Pantene Kelebek Ödülleri gecesinde en iyi dizi ödülünü alan Diriliş Ertuğrul dizi ekibine konuşma izni verilmeyerek büyük saygısızlık yapılmıştı. Ayrıca Okan Bayülgen de o gece Diriliş Ertuğrul dizisine ve oyuncularına büyük saygısızlık ederek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’da dahil her kesimden insanın tepkisini toplamıştı. Dizinin yapımcısı Mehmet bozdağ ödülü iade ederek tepkisini gösterdi.. Eleştirilerin hedefinde olan Diriliş Ertuğrul reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Diriliş Ertuğrul 65. bölümüyle 16 Kasım Çarşamba akşamı saat 20:00’de TRT 1 ekranlarında olacak.


Diriliş Ertuğrul son günlerde reyting dışındaki konularla da gündemin üst sıralarında yer alıyor. Pantene Kelebek Ödülleri gecesinde en iyi dizi ödülünü alan Diriliş Ertuğrul  dizi ekibine konuşma izni verilmeyerek büyük saygısızlık yapılmıştı. Ayrıca Okan Bayülgen de o gece Diriliş Ertuğrul dizisine ve oyuncularına büyük saygısızlık ederek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’da dahil her kesimden insanın tepkisini toplamıştı.  Dizinin yapımcısı Mehmet Bozdağ ödülü iade ederek tepkisini gösterdi..  Eleştirilerin hedefinde olan Diriliş Ertuğrul reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Diriliş Ertuğrul 65. bölümüyle 16 Kasım Çarşamba akşamı saat 20:00’de TRT 1 ekranlarında olacak.

64. BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI?

Kilim satışları Kayılar’ı biraz olsun rahatlatmıştır. Uzun süredir büyük zorluklara göğüs geren kayılar toparlanmaya çalışmaktadır. Fakat bu toparlanma süreci ne yazık ki uzun sürmez. Kilimleri yağmalanan Kayılar’ı yeniden zorlu bir süreç beklemektedir. Ertuğrul Bey’in işi artık çok daha meşakatlidir. Obasındaki sular yeni durulmaya başlamışken bu maddi sıkıntıların yaşanması ve birde üstüne Alplerin şahadete kavuşmasının hüznü ile daha zorlu bir sürece girilmiştir. Ertuğrul Bey’i zor bir sınav beklemektedir. Ertuğrul Bey duygularıyla mı hareket edecek yoksa mantığına mı kulak verecek? Kaptan gemisini bu fırtınalı havadan kurtararak sağ salim limana yanaştırabilecek mi?

HIRSI URAL BEY’İN GÖZÜNÜ KÖR EDİYOR

Ural Bey tehlikeli oyunlara bulaşmıştır. Ural Bey’in hırsı gözünü kör etmiştir. Ural Bey bir an önce şahsına yöneltilen suçlamaları yok etme derdindedir. Pusuda olan Simon ipleri eline alma şansını kaçırmayacaktır. Simon gizli emellerine ulaşabilecek mi?

AYDINLIK KARANLIĞIN ÜSTÜNE GÜNEŞ GİBİ DOĞUYOR

Aliyar çıkmazda. Aliyar bundan kurtulabilecek mi? Aliyar bir sınavdan geçecek. Aliyar’ın bu sınavı ve Candar Bey’in, Ertuğrul Bey’e olan önerisi neleri değiştirecek?

Hakkında Seçkin Erselim

Seçkin Erselim
1986 Gaziantep'te doğdu. Ankara'da yaşıyor. Abant İzzet Baysal Üniversitesi iktisat bölümü mezunu. Özel sektörde çalışıyor. seckinerselim86@gmail.com +905325248961

Check Also

Kiralık Aşk Dizisi Son Bölüm Defne’nin Hamileliği Belli Oluyor

Star TV ekranlarının reyting rekortmeni dizi Kiralık Aşk, Cuma gününe yine damga vuracak gibi. Defne’nin hamile olup olmadığı yeni bölümde belli oluyor. Kiralık Aşk 13 Ocak yeni bölümü sabırsızlıkla beklenmeye başladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir