26 Temmuz 2017 , Çarşamba

Diriliş Ertuğrul 64. Bölüm Fragmanı Heyecan Fırtınasının Habercisi

Diriliş Ertuğrul’un 64. bölüm fragmanı heyecan fırtınasının habercisi gibi… TRT 1’in reytingleri alt üst eden dizisi Diriliş Ertuğrul, dinmeyen heyecan fırtınasıyla izleyiciyi ekran başına kitlemeye devam ediyor. Diriliş Ertuğrul 64. bölümüyle 9 Kasım Çarşamba akşamı saat 20:00’da TRT 1 ekranlarında olacak.


d3

HEYECAN FIRTINASI DEVAM EDİYOR…

Zafere giden yolda çekilen çile kutsaldır. Kayılar kilim ticareti sayesinde uzun süren buhranlı dönemden çıkmaya çalışıyor. Fakat bu pek mümkün görünmüyor. Kilimleri taşıyan kervan saldırıya uğrar ve zorluklar yakalarından düşmez. Ertuğrul Bey için işler iyice zorlaşıyor. Obanın düzeni sağlamaya çalışan Ertuğrul Bey yaşanan maddi sıkıntılar ve birde üzerine alpların şehit edilmesinin verdiği üzüntü iktidarını içinden çıkılmaz bir hale sokmuştur. Aklıyla yüreği arasında kalan Ertuğrul Bey için tercih yapma zamanı. Zaman intikam zamanı mı, yoksa siyasi sıkıntıları onarma zamanı mı? Ertuğrul Bey’in liderlik yeteneği bu karmaşık durumu nasıl çözecek?

d1

KARANLIK KÖTÜLERİN GÜN IŞIĞIDIR

Ural Bey tehlikeli bir oyuna atılmıştır. Bitmek bilmeyen hırsı ona rahat vermemektedir. Ural Bey ne yapması gerektiğinin farkındadır ve bir an önce hakkındaki soru işaretlerini kaldırmak istemektedir. Simon ayağına gelen, kartları yeniden dağıtma fırsatını tepmeyecektir. Simon hedefine ulaşmakta kararlıdır.
d2

Aliyar içine düştüğü kör kuyudan çıkabilecekmidir? Aliyar yol ayrımına gelmiştir. Yaşadıkları olaylarla değer yargıları alt üst olan Aliyar, adil ve hoşgörülü mü olacak yoksa realist  bir seçim mi yapacak? Aliyar’ın kararı ve Ertuğrul Bey’e Candar Bey tarafından yapılan teklif obanın yolunu çizecektir.

>>>DİRİLİŞ ERTUĞRUL 64. BÖLÜM FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZ<<<

Hakkında Seçkin Erselim

Seçkin Erselim
1986 Gaziantep'te doğdu. Ankara'da yaşıyor. Abant İzzet Baysal Üniversitesi iktisat bölümü mezunu. Özel sektörde çalışıyor. seckinerselim86@gmail.com +905325248961

Check Also

Kiralık Aşk Dizisi Son Bölüm Defne’nin Hamileliği Belli Oluyor

Star TV ekranlarının reyting rekortmeni dizi Kiralık Aşk, Cuma gününe yine damga vuracak gibi. Defne’nin hamile olup olmadığı yeni bölümde belli oluyor. Kiralık Aşk 13 Ocak yeni bölümü sabırsızlıkla beklenmeye başladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir