26 Temmuz 2017 , Çarşamba

Hangimiz Sevmedik ( 12 Aralık ) 18. Bölüm Fragman

36 yıl önce bir yanlış anlaşılma sonucunda ayrılan büyük aşıklar Münir ve Adile, başkalarıyla evlenseler de birbirlerinde hiç ayrılamamışlardır. Hayat onları aynı mahallede karşı karşıya komşu yapmıştır. Hangimiz Sevmedik 18. bölüm fragman. Hangimiz Sevmedik son bölüm ne oldu ?


36 yıl önce bir yanlış anlaşılma sonucunda ayrılan büyük aşıklar Münir ve Adile, başkalarıyla evlenseler de birbirlerinde hiç ayrılamamışlardır. Hayat onları aynı mahallede karşı karşıya komşu yapmıştır. Hangimiz Sevmedik 18. bölüm fragman. Hangimiz Sevmedik son bölüm ne oldu ?

Üstelik çocukları da birbirlerine sırılsıklam aşıklardır. Fakat korkularından anne ve babalarına bu durumu açıklayamazlar. Sevilen dizi     ” Hangimiz Sevmedik ” bütün heyecanıyla TRT1 ‘de devam ediyor.

 

HANGİMİZ SEVMEDİK SON BÖLÜM ( 5 ARALIK ) NE OLDU

Münir sürpriz yaparak Adile’yi tatile götürdü. Adile , Münir’in sürprizi karşısında ne yapacağını bilemez. Münir ve Adile tatilde romantik anlar yaşadılar.

Münir ile Adile tatilde bile kavga ettiler. Adile Münir’i kızdırmaya devam etti. Adile tatilde Münire kıskandırmak için hamleler yapar. Münir kıskanmamış gibi yapsa da içi içini yedi. Geçmişte yaptığı yanlışlığı bir daha yapmamaya karar verdi. İlk yakınlaşma Münir’in Adile’nin elini tutması ile başladı. Münir yıllar sonra ilk defa gitme dedi. Bir daha giderse Münir’in yorgun kalbi bunu kaldıramayacaktır. Adile , Münir’in gitme demesi üzerine habersiz gidenin yolunu beklemek daha zor diyerek cevap verdi ve gitti.

Şevket bambaşka bir imajla , yeni saçlar ve yeni kıyafetler ile mahalleye döndü. Mahalleye dans ederek girişi tüm esnafı güldürdü fakat  eşinden zılgıtı yedi. Şevket in karısı Şevket’in yeni imajından hiç memnun değil şevketle yaşlısın diye dalga geçtiğini de çok pişman oldu. Perra’nın ablası Perra’ya onun da Şevket gibi değişmesine ve gençleşmesini tavsiye etti. O da bu tavsiyeye uydu ve imajını değiştirdi.

Münir Adile’nin otel sahibiyle yaşadığı yakınlaşmayı çok kıskandı. Otel çalışanından otel sahibinin zampara olduğunu öğrenince sinirden çılgına döndü.

Itır seve seve oturamadığı ancak o ve Tarık’ın olan evini temizlerken tam o sırada Tarık’ın gönderdiği çiçeklerle Tarık’a olan aşkı bir kez daha arttı. Tarık ise bu sırada mutfakta tamirat yapıyordur. Itır ve Tarık yeni evlerinde artık çok Mutlular.

 

 

Hakkında Volkan YILMAZ

Volkan YILMAZ
1980 yılında Çorum ilinde doğdu. 4 çocuk babası. Lisans mezunu. volkan@surmansethaber.com +905064704060

Check Also

Kiralık Aşk Dizisi Son Bölüm Defne’nin Hamileliği Belli Oluyor

Star TV ekranlarının reyting rekortmeni dizi Kiralık Aşk, Cuma gününe yine damga vuracak gibi. Defne’nin hamile olup olmadığı yeni bölümde belli oluyor. Kiralık Aşk 13 Ocak yeni bölümü sabırsızlıkla beklenmeye başladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir