22 Temmuz 2017 , Cumartesi

Hayat Bazen Tatlıdır 19 Kasım 6. Bölüm 2. Fragman

Hayat Bazen Tatlıdır 19 Kasım 6. Bölüm 1. ve 2. Fragmanı yayınlandı. Star TV’nin sevilerek izlenen reyting rekortmeni dizisi Hayat Bazen Tatlıdır 6. bölümüyle 19 Kasım Pazar akşamı ekranlarda olacak.


Hayat Bazen Tatlıdır 19 Kasım 6. Bölüm 1. ve 2. Fragmanı

Hayat Bazen Tatlıdır 19 Kasım 6. Bölüm 1. ve 2. Fragmanı yayınlandı. Star TV’nin sevilerek izlenen reyting rekortmeni dizisi Hayat Bazen Tatlıdır 6. bölümüyle 19 Kasım Pazar akşamı ekranlarda olacak.

HAYAT BAZEN TATLIDIR 5. BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

ONUR OKULU BIRAKIR

Hayat öğretmenin başına gelenlerden kendisini sorumlu tutan Onur hayatını derinden etkileyecek ağır bir karar alır. Onur okulu bırakır. Onur yine barlarda şarkı söylemeye başlar. Onur’un bu karardan geri döndürülmesi gerekmektedir. Peki bu kişi kim olacaktır?

BAHTSIZ BEDEVİ CERRAH

Yalanı ortaya çıkan Cerrah (Kanbolat Görkem Arslan) Hayat’ın (Birce Akalay) gözünden düşer. Cerrah iyi niyetli olmasına rağmen, Hayat’a yaklaşabilmek için yaptığı her hamle aleyhine dönerken bu durumu toparlamak için yeni hamleler yapmak zorundadır. Cerrah Hayat’ı yemeğe davet eder. Hayat bu teklifi kabul eder. Ama ne yazık ki Hayat ve Cerrah’ın bu ilk buluşmasında da kötü bir sürpriz yaşanakcaktır.

ÖĞRENCİLER “ŞERİF’E” PABUCUNU TERS GİYDİRECEK

Şerif’in (Ufuk Özkan) yeni bir girişimcilik fikri vardır. Bitanem’in satılmayan müzik albümünü kantinden alışveriş yapan öğrencilere “Eşantiyon” olarak dağıtmaya karar verir. Ancak o da ne, Eşantiyon dağıtımıyla birlikte kantin fiyatları bir anda yukarı fırlamıştır. Öğrenciler bu “Eşantiyon” adı altında yapılan satışa buldukları çözüm Şerif’e pabucunu ters giydirecek cinstendir.

GÖZDE SEVDA’YI SİLDİ

Gözde daha fazla dayanamaz ve Sevda’yı siler. Artık Burak’tan uzak durmak zorundada değildir. Gözde, Burak’a yanaşmak için fırsatları değerlendirmeye çalışacaktır. Ancak Burak’ın Sevda’ya verdiği söz vardır. Burak bu sözü yerine getirerek Gözde’yle mesafesini koruyabilecek mi? Burak ve Gözde arasındaki çekimi uzaktan izleyen Koray’ın hamlesi ne olacak?

HAYAT BAZEN TATLIDIR 1. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

HAYAT BAZEN TATLIDIR 2. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

HAYAT BAZEN TATLIDIR 3. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

HAYAT BAZEN TATLIDIR 4. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

HAYAT BAZEN TATLIDIR 5. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Hakkında Seçkin Erselim

Seçkin Erselim
1986 Gaziantep'te doğdu. Ankara'da yaşıyor. Abant İzzet Baysal Üniversitesi iktisat bölümü mezunu. Özel sektörde çalışıyor. seckinerselim86@gmail.com +905325248961

Check Also

Kiralık Aşk Dizisi Son Bölüm Defne’nin Hamileliği Belli Oluyor

Star TV ekranlarının reyting rekortmeni dizi Kiralık Aşk, Cuma gününe yine damga vuracak gibi. Defne’nin hamile olup olmadığı yeni bölümde belli oluyor. Kiralık Aşk 13 Ocak yeni bölümü sabırsızlıkla beklenmeye başladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir