24 Temmuz 2017 , Pazartesi

Hayat Bazen Tatlıdır 3. Bölüm 2. Fragman

Star TV’nin yayın hayatına yeni başlayan ve reyting rekorları kıran dizisi Hayat Bazen Tatlıdır’ın 3. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. 3. bölümde neler yaşanacak?


Star TV’nin yayın hayatına yeni başlayan ve reyting rekorları kıran dizisi Hayat Bazen Tatlıdır’ın 3. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. 3. bölümde neler yaşanacak?

hayt1

3. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Koray ve Burak arasındaki kavga çok ciddi boyutlara ulaşır ve yolları hastaneye düşer. Koray’ın sağlık durumu daha iyidir. Ancak, Burak için aynı şey söz konusu değildir. Yaşananlardan kendisini sorumlu tutan Gözde, Burak’ın yanında olmaya çalışır, ancak Sevda’nın bu durumu kabullenmesi mümkün değildir. Koray ve çevresindekiler Burak’ın hastanede olması durumundan faydalanarak Gedikpaşa’lılara kafa tutarlar. Diğer yandan Hayat, Cerrah’tan yardım istemiştir. Bu durum ikili arasındaki gerilimi azaltabiecek mi?

 

İLGİLİ HABERLER İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKLERİ TIKLAYINIZ

İçerde 7. Bölüm 2. Fragmanı

REİS FİLMİNİN VİZYON TARİHİ BELLİ OLDU

Tatlı İntikam 29. Bölüm Fragmanı

‘İkimizin Yerine’ Filminden Rekor

BODRUM MASALI’NIN GÜNÜ DEĞİŞTİ

SERENAY SARIKAYA’DAN MİNİ FRİKİK!

 

Hakkında Seçkin Erselim

Seçkin Erselim
1986 Gaziantep'te doğdu. Ankara'da yaşıyor. Abant İzzet Baysal Üniversitesi iktisat bölümü mezunu. Özel sektörde çalışıyor. seckinerselim86@gmail.com +905325248961

Check Also

Kiralık Aşk Dizisi Son Bölüm Defne’nin Hamileliği Belli Oluyor

Star TV ekranlarının reyting rekortmeni dizi Kiralık Aşk, Cuma gününe yine damga vuracak gibi. Defne’nin hamile olup olmadığı yeni bölümde belli oluyor. Kiralık Aşk 13 Ocak yeni bölümü sabırsızlıkla beklenmeye başladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir