24 Temmuz 2017 , Pazartesi

Hayat Bazen Tatlıdır 4. Bölüm 2. Fragman Yayınlandı

Star Tv’nin çiçeği burnunda dizisi “Hayat Bazen Tatlıdır” 4. bölümüyle 6 Kasım Pazar akşamı saat 20:00’da ekrana gelecek.


 

ha6

Koray, Gözde ve Burak arasındaki artan samimiyete önlem için Sevda’yla iş birliğine gider. Ancak bu iş birliğinden en çok zarar gören yine Hayat öğretmen olacaktır.

ha4

Hayat öğretmen asla hak etmediği bir damga yer. Hayat öğretmen bu durumdan nasıl kurtulacaktır? Hayat öğretmen bu durumdan kurtulmayı başarırsa, Burak ne yapacak?

 

Okula yeniden dönen Onur bunun sevincini yaşayamaz. Onur karışık işlerin içine düşmüştür.

ha5

Gedikpaşa Lisesi kantininin yeni çalışanı kahve makinası, yaptığı satışlarla Şerif ve Dilli Kaşarlıya köşeyi döndürebilecek mi? Yoksa bu okul idaresini yeni bir hezimet mi bekliyor?

ha3

Hayat ve Cerrah arasındaki buzlar erimeye başlıyor. “Büyük aşklar nefretle başlar sözü” tekerrür edecek mi?

İLGİLİ HABER İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKİ TIKLAYINIZ

O Hayat Benim 108. Bölüm 2. Fragman Yayınlandı

Hakkında Seçkin Erselim

Seçkin Erselim
1986 Gaziantep'te doğdu. Ankara'da yaşıyor. Abant İzzet Baysal Üniversitesi iktisat bölümü mezunu. Özel sektörde çalışıyor. seckinerselim86@gmail.com +905325248961

Check Also

Kiralık Aşk Dizisi Son Bölüm Defne’nin Hamileliği Belli Oluyor

Star TV ekranlarının reyting rekortmeni dizi Kiralık Aşk, Cuma gününe yine damga vuracak gibi. Defne’nin hamile olup olmadığı yeni bölümde belli oluyor. Kiralık Aşk 13 Ocak yeni bölümü sabırsızlıkla beklenmeye başladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir