26 Temmuz 2017 , Çarşamba

Hayat Bazen Tatlıdır 5. Bölüm 2. Fragmanı (13 Kasım Pazar)

Hayat Bazen Tatlıdır 5. Bölüm 1. ve 2. Fragmanı yayınlandı. Star TV’nin çiçeği burnunda dizisi Hayat Bazen Tatlıdır 13 Kasım Pazar akşamı saat 20:00’de ekranlara gelecek.


Hayat Bazen Tatlıdır 5. Bölüm 1. ve 2. Fragmanı (13 Kasım Pazar)

Hayat Bazen Tatlıdır 5. Bölüm 1. ve 2. Fragmanı yayınlandı. Star TV’nin çiçeği burnunda dizisi Hayat Bazen Tatlıdır 13 Kasım Pazar akşamı saat 20:00’de ekranlara gelecek.

HAYAT BAZEN TATLIDIR 5. BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANACAK?

Cerrah’ın söylediği yalanı öğrenen Hayat deliye döner. Yalandan nefret eden Hayat’la  Cerrah’la arasındaki buzlar erimeye başlamışken yeniden bir soğukluk girer. Cerrah, olan biteni toparlamak için Hayat’a akşam dışarı çıkma teklifinde bulunur. Hayat bu teklife olumlu yaklaşır. Cerrah’ın bu fırsatı çok iyi kullanması ve her şeyi toparlaması gerekmektedir. Cerrah, Hayat ile arasındaki ısınma eğilimini devam ettirbilecek mi? Yoksa Cerrah elinde olmadan bu fırsatı da mı tepecek?

 

Hayat’ın zora düşmesine alet olan Onur kendini suçlar. Okula veda eden Onur, yeniden barda sahne almaya başlar. Hayat ve Cerrah genç adamı bu fevri karardan döndürebilecek mi? Gözde Sevda’nın yaptıklarını kaldıramaz ve artık onu dinlemeyecektir. Gözde Burak’a yanaşmaya çalışır. Ancak Burak’ın verdiği bir söz vardır. Burak sözünde durup Gözde’yle arasına mesafe koymayı başarabilecek mi? Burak Gözde cephesindeki gelişmeleri yakından takip eden Koray’ın hamlesi ne olacak?

 

Gedikpaşa Lisesi öğrencilerinin ise keyfine diyecek yoktur. Birtanem’in satmayan albümünü kantinde yiyecek alanlara eşantiyon olarak dağıtmaya başlayan Şerif, albüm bedelini fiyatlara yansıtmayı ihmal etmez. Ancak öğrenciler bu oyuna gelmezler ve Şerif yine rezil olacaktır.

Hakkında Seçkin Erselim

Seçkin Erselim
1986 Gaziantep'te doğdu. Ankara'da yaşıyor. Abant İzzet Baysal Üniversitesi iktisat bölümü mezunu. Özel sektörde çalışıyor. seckinerselim86@gmail.com +905325248961

Check Also

Kiralık Aşk Dizisi Son Bölüm Defne’nin Hamileliği Belli Oluyor

Star TV ekranlarının reyting rekortmeni dizi Kiralık Aşk, Cuma gününe yine damga vuracak gibi. Defne’nin hamile olup olmadığı yeni bölümde belli oluyor. Kiralık Aşk 13 Ocak yeni bölümü sabırsızlıkla beklenmeye başladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir