24 Temmuz 2017 , Pazartesi

O Hayat Benim 107. Bölüm 2. Fragman Yayınlandı

O Hayat Benim 107. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Fox TV’nin eskimeyen dizisi, O Hayat Benim’de heyecan fırtınası kopmaya devam ediyor. O Hayat Benim’in 107. bölümünde neler olacak?


O Hayat Benim 107. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Fox TV’nin eskimeyen dizisi, O Hayat Benim’de heyecan fırtınası kopmaya devam ediyor. O Hayat Benim’in 107. bölümünde neler olacak?

o1

107. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Ömer yaralanmış ve aşırı kan kaybetmiş olmasına rağmen, Bahar’ı kurtarmak için gözünü bile kırpmadan canını tehlikeye atar. Nehir’in çevirdiği dolaplar bir bir ortaya çıkar. Nehir, Bahar’ı kıstırmıştır ve onu öldürmesine 1 adım kalmıştır. Ateş, durumu öğrendikten sonra Nehir’e engel olmak için harekete geçer ancak bazı konularda ‘Tren kaçmıştır’.

Efsun, kızı Nuran’ı geri almak için çabalasa da işe yaramaz. Nuran’a yeni bir koruyucu aile bulunması ve ailenin Nuran’a olan yakın ilgisi Efsun’u yıkar. Efsun kızını kaçırmak zorunda olduğunun farkındadır artık. Arda ile Efsun, Nuran’la birlikte onları kimsenin ayıramayacağı yeni bir hayat kurabilcek mi?

İLGİLİ HABER İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKİ TIKLAYINIZ

Hayat Şarkısı 28 Bölüm 3. Fragmanı Yayınlandı! Hülya’nın Büyük Sırrı Açığa Çıkıyor

 

 

Hakkında Seçkin Erselim

Seçkin Erselim
1986 Gaziantep'te doğdu. Ankara'da yaşıyor. Abant İzzet Baysal Üniversitesi iktisat bölümü mezunu. Özel sektörde çalışıyor. seckinerselim86@gmail.com +905325248961

Check Also

Kiralık Aşk Dizisi Son Bölüm Defne’nin Hamileliği Belli Oluyor

Star TV ekranlarının reyting rekortmeni dizi Kiralık Aşk, Cuma gününe yine damga vuracak gibi. Defne’nin hamile olup olmadığı yeni bölümde belli oluyor. Kiralık Aşk 13 Ocak yeni bölümü sabırsızlıkla beklenmeye başladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir