22 Ağustos 2017 , Salı

İçerde 11. Bölüm Fragman (28 Kasım)

İçerde 11. Bölüm Fragman (28 Kasım) yayınlandı. Show TV’nin reyting rekorları kıran aksiyon dizisi İçerde 11. bölümüyle 28 Kasım Pazartesi akşamı ekranlara gelecek.


İçerde 11. Bölüm Fragman (28 Kasım) yayınlandı. Show TV’nin reyting rekorları kıran aksiyon dizisi İçerde 11. bölümüyle 28 Kasım Pazartesi akşamı ekranlara gelecek. İçerde dizisinin 10. bölümünün tamamını izleyebilirsiniz.

Cildin Yaşlanmasını Durduran 5 Altın Kural Haberi için Tıklayınız

İÇERDE DİZİSİNDE 11. BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANACAK?

POLİS AKIN IŞIK CİNAYETİ SEBEBİYLE KEBEPÇI CELAL’İN PEŞİNDE

Kebapçı Celal, Akın Işık’ı öldürmekle sadece namını kurtarmamış aynı zamanda işi şova dökmüştür. Polis Akın Işık cinayetini öğrenmiştir. Elbetteki Kebapçı Celal’in yaptığı gün gibi aşikardır. Ancak Kebepçı Celal’in yaptığına dair delil yoktur.

ALYANAK KAÇMAYI BAŞARDI

Akın Işık’la beraber kumpas’a düşen Alyanak şans eseri ordan kaçmayı başarır. Peşine düşen Davut’u bile atlatmayı başarmıştır. Yusuf Müdür tek görgü tanığı olan Alyanak’ı Celal’den önce bulmak zorundadır. Ancak bu işi Celal’in içerdeki adamı Mert’e vererek şansını oldukça zora sokacaktır. Celal ise Alyanak’ı Polisten önce bularak ortadan kaldırmak zorundadır. Kebapçı Celal’de bu görevi, güvenini yeniden kazanarak içeride kalmayı başaran Sarp’a (Çağatay Ulusoy) verir.

COŞKUN İNTİKAM İÇİN HAREKETE GEÇİYOR

Coşkun yıllar sonra kendisini öldürmeye çalışan ancak başarılı olamayan Kebepçı Celal’den intikam almak için dönüyor. Eylem’e Coşkun’un ölen adamı Talip’in mail adresiden mail geliyor. Bu durum Eylem’i şok ediyor ve soluğu Mert’in yanında alıyor. Bu mail Mert’e de umut ışığı oluyor. Mert Coşkun’un peşine düşüyor ve Coşkun’a ulaşmayı başarıyor.

SARP UMUT’UN PEŞİNDE

Sarp yine Umut’la ilgili bir ipucu buluyor ve peşine düşüyor. Coşkun Sarp’la bağlantıya mı geçiyor? Yoksa Yusuf müdür yine Necip kılığında Sarp’ı oyalamaya mı çalışıyor?

Hakkında Seçkin Erselim

Seçkin Erselim
1986 Gaziantep'te doğdu. Ankara'da yaşıyor. Abant İzzet Baysal Üniversitesi iktisat bölümü mezunu. Özel sektörde çalışıyor. seckinerselim86@gmail.com +905325248961

Check Also

Kiralık Aşk Dizisi Son Bölüm Defne’nin Hamileliği Belli Oluyor

Star TV ekranlarının reyting rekortmeni dizi Kiralık Aşk, Cuma gününe yine damga vuracak gibi. Defne’nin hamile olup olmadığı yeni bölümde belli oluyor. Kiralık Aşk 13 Ocak yeni bölümü sabırsızlıkla beklenmeye başladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir