27 Temmuz 2017 , Perşembe

Kalbimdeki Deniz 12 Kasım 2. Fragmanı 4. Bölüm

Kalbimdeki Deniz 12 Kasım 4. Bölüm 2. fragmaı yayınlandı. Fox TV’nin çiçeği burnunda dizisi Kalbimdeki Deniz 12 Kasım Cumartesi akşamı saat 20:00’de ekranlara gelecek.


KALBİMDEKİ DENİZ 12 KASIM 1. VE 2. FRAGMANI 4. BÖLÜM

4. BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK

Deniz yavrusunu Dünyaya getirmeye karar verir. Bu konuda da en büyük desteği Mirat verecektir. Şebnem şokta; Deniz’in gebe olduğunu öğrenince napacağını şaşırır. Diyar’ın içine kur düştü bile; Deniz ve Mirat cephesindeki gizemli hareketlerin kokusunu aldı bile. Mirat Hülya’ya karşı açık oynuyor. Mirat Hülya’ya kendisi hakkında ne düşündüğünü açıkça yüzüne söylüyor. Ece ve Mustafa cephesinde ise olumsuzda olsa bazı gelişmeler yaşanıyor.

ka1

Mirat’a yanık olan Hülya yanaşmaya çalışır. Ancak önce Mirat’ın gözündeki kötü imajını silmesi gerektiğinin farkındadır. Fikriye, Deniz’e kin gütmeye devam etmektedir. Fikriye’nin ektiği dedikodu tohumları filizlenmeye başlar. Mirat, Fikriye’yi sert bi şekilde uyarır. Ancak bu durumu daha da dallandırıp budaklandıracaktır.

Hakkında Seçkin Erselim

Seçkin Erselim
1986 Gaziantep'te doğdu. Ankara'da yaşıyor. Abant İzzet Baysal Üniversitesi iktisat bölümü mezunu. Özel sektörde çalışıyor. seckinerselim86@gmail.com +905325248961

Check Also

Kiralık Aşk Dizisi Son Bölüm Defne’nin Hamileliği Belli Oluyor

Star TV ekranlarının reyting rekortmeni dizi Kiralık Aşk, Cuma gününe yine damga vuracak gibi. Defne’nin hamile olup olmadığı yeni bölümde belli oluyor. Kiralık Aşk 13 Ocak yeni bölümü sabırsızlıkla beklenmeye başladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir