22 Temmuz 2017 , Cumartesi

Kalbimdeki Deniz 3 Aralık 7. Bölüm Fragman

Kalbimdeki Deniz 3 Aralık 7. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Başrollerinde Özge Özberk ile Kutsi’nin oynadığı Fox TV’nin sevilen dizisi Kalbimdeki Deniz 3 Aralık Cumartesi akşamı saat 20:00’da ekranlarda olacak.


Kalbimdeki Deniz 3 Aralık 7. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Başrollerinde Özge Özberk ile Kutsi’nin oynadığı Fox TV’nin sevilen dizisi Kalbimdeki Deniz 3 Aralık Cumartesi akşamı saat 20:00’da ekranlarda olacak.

Kalbimdeki Deniz 3 Aralık 7. Bölüm Fragmanı

HÜLYA’NIN ACIMASIZ PLANI

Ece – Mirat – Mustafa üçgeninde iyiye doğru gidiş var. Hülya Deniz’e iyice bilenmiş durumda. Hülya, Şebnem’i de güzelce kandırıyor. Hülya’nın acımasız planları Deniz’i derinden yaralayacak.

FİKRİYE AÇIĞA ÇIKIYOR

Deniz ile Mirat mahallelinin nefretini körükleyen, dedikodu kazanının ateşini harlayanın kim olduğunu çözecektir. Fikriye’nin ne marifetlerini öğrenen Mirat ile Deniz ne yapacak?

kal1

MİRAT FİKRİYE’NİN ANLAYACAĞI DİLDEN KONUŞUYOR

Deniz Fikriye’nin kendisine yaşattığı onca şeye rağmen soğukkanlılığını koruyor. Fikriye’nin karakteri Deniz’in bu tavrını kaldıracak düzeyde olmadığı için Fikriye’nin yüzü bile kızarmıyor. Anlaşılan Fikriye’nin durmaya niyeti yok. Mirat ise Fikriye’nin bu kadar asil olmadığının farkında ve ona anladığı dilden konuşacak. Mirat ve Fikriye kozlarını paylaşacak. Bu yaşananlar Figen’i hayretler içinde bırakacak. Diyar şansının da yardımıyla bu virajı sağsalim dönebiliyor. Deniz’e olan nefretinin yersiz olduğunu anlıyor ve kendisiyle hesaplaşıyor.

FİKRİYE’NİN YENİ TAKTİĞİ

Fikriye’nin savaş taktiğini değiştiriyor ama felsefesinde bir değişiklik yok. Hedefi halen hainlik. Tam olaylar düzelme eğilimine girmişken herşey yine allak bullak oluyor.

Hakkında Seçkin Erselim

Seçkin Erselim
1986 Gaziantep'te doğdu. Ankara'da yaşıyor. Abant İzzet Baysal Üniversitesi iktisat bölümü mezunu. Özel sektörde çalışıyor. seckinerselim86@gmail.com +905325248961

Check Also

Kiralık Aşk Dizisi Son Bölüm Defne’nin Hamileliği Belli Oluyor

Star TV ekranlarının reyting rekortmeni dizi Kiralık Aşk, Cuma gününe yine damga vuracak gibi. Defne’nin hamile olup olmadığı yeni bölümde belli oluyor. Kiralık Aşk 13 Ocak yeni bölümü sabırsızlıkla beklenmeye başladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir