26 Temmuz 2017 , Çarşamba

Kara Sevda 16 Kasım 44. Bölüm 2. Fragmanı

Star TV’nin reyting rekortmeni dizisi Kara Sevda 44. bölümüyle 16 Kasım Çarşamba akşamı saat 20:00’da ekranlarda olacak.


Kara Sevda 16 Kasım 44. Bölüm 1. ve 2. Fragmanı

Star TV’nin reyting rekortmeni dizisi Kara Sevda 44. bölümüyle 16 Kasım Çarşamba akşamı saat 20:00’da ekranlarda olacak.

43. BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI?

Kemal (Burak Özçivit) kuşkuludur. Nihan’ın (Neslihan Atagül) Ozan’ın vefatı konusunda birlik olalım fikrine rağmen kuşkuludur. Bu kuşkular gerçeğe dönüşür. Kemal  ile Nihan’ın birlik olma fikri ortaya çıkma tehdidi altındadır. Emir (Kaan Urgancıoğlu) bu kuşkuları yeşertmekte geç kalmaz.

Kemal ve Nihan’ın Ozan’ın ölümünü aydınlatma çabaları hızla devam etmektedir. Bu çabalar Nihan’ın Zeynep’e yönelmesine sebep olur. Ancak Nihan gerisinde büyük bir açık vermiştir. Kemal bu açığın farkına varacaktır. Nihan ve Kemal bu saatten sonra Emir konusunda çok tedbirli olmak zorundadır. Emir, Kemal’e engel olabilmek için her şeyi göze almıştır. Kemal bunu üzücü bir biçimde anlayacaktır. Kemal, Emir’le aralarında olan hesaplaşmanın sevdiklerine yansımasının bedelini ödetecektir. Kemal, Ozan’ın vefat etmesiyle ilgili soru işaretlerini giderebilecek yeni bağlantılar bulmuştur ve bu durum iki eski aşığı yeniden birleştirecektir. Bu bağlantı, Kemal sayesinde gerçek bir kanıta dönüşecektir. Emir’in ardı arkası kesilmeyen saldırıları karşısında Kemal bugüne kadar ki en büyük tokatını atacaktır.

 

Kemal’in kendisine haddini bildirmesi Emir’in intikam duygularını harekete geçirir ve bu konuda gecikmez. Kemal ve sevdikleri tehlikededir. Emir hamleleri elini güçlendirecektir. Nihan ve Kemal arasındaki bitmek bilmeyen duyguların ispatı olan defter ele geçer. Bu  defterin Kemal için hayati önem taşıdığı ortaya çıkacaktır. Nihan bu durumu anladığında Dünyası başına yıkılır. Çünkü bir tarafta Kemal diğer tarafta yavrusunun hayatı söz konusudur.

Hakkında Seçkin Erselim

Seçkin Erselim
1986 Gaziantep'te doğdu. Ankara'da yaşıyor. Abant İzzet Baysal Üniversitesi iktisat bölümü mezunu. Özel sektörde çalışıyor. seckinerselim86@gmail.com +905325248961

Check Also

Kiralık Aşk Dizisi Son Bölüm Defne’nin Hamileliği Belli Oluyor

Star TV ekranlarının reyting rekortmeni dizi Kiralık Aşk, Cuma gününe yine damga vuracak gibi. Defne’nin hamile olup olmadığı yeni bölümde belli oluyor. Kiralık Aşk 13 Ocak yeni bölümü sabırsızlıkla beklenmeye başladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir