22 Temmuz 2017 , Cumartesi

Kiralık Aşk 11 Kasım 2. Fragmanı 60. Bölüm

Star TV’nin sevilen romantik komedisi Kiralık Aşk’ta romantizm hat safhada. Kiralık Aşk 60. bölümüyle 11 Kasım Cuma akşamı saat 20:00’de Star’da…


KİRALIK AŞK 60. BÖLÜM 1. VE 2. FRAGMANLARI

KİRALIK AŞK ‘IN 60. BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANACAK?

Ömer Defne aşkı tam gaz devam ediyor. Ömer ve Pamir eteklerindeki taşları döküyorlar ve savaş baltaları çııkıyor. Neriman ve Pamir’in iş biriliğini anlayan Ömer’i geçmişe yönelik meraklar sarıyor. Ömer, bu iş birliğinden Defne’ye bahsedecek mi? Pamir Ömer’in tepkilerinin bir adım önceden biliyor. Pamir oyunlar oynamaktan vazgeçecek gibi durmuyor ve yeni dolaplar çeviriyor.

ki

İso aşk girdabında savrulup duruyor. Ayşegül’ü çözen İso ne yapması gerektiği konusunda en ufak bir fikri yok. İso’nun bu buhranlı döneminde sarılacağı sırdaşı kim?

ki3

60. bölümde Defne yeni bir maceraya doğru çekiliyor. Ömer, Defne, Pamir arasındaki bermuda şeytan üçgenin de heyecan ve entrika hiç bitmiyor. Pamir’le iş birliği yapan Neriman’ın vicdanının sesi ağır basmaya başlıyor.

ki1

Şirketteki alarm sesi ise kargaşaya neden oluyor ve Defne için pek hayıra alamet gibi görünmüyor.

KİRALIK AŞK’IN 59. BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANMIŞTI?

  1. bölümde izleyicinin özlediği Ömer Defne ateşi yeniden harlanıyor. Defne kendini Ömer’in sevgi dolu kollarına bırakıyor.

Pamir için ise olaylar karışık bir hal alıyor. Ne Defne’yi tavlayabilen ne de Ömer’e sıkı bir darbe indirebilen Pamir için şirkette de işler yolunda gitmiyor. Pamir başarısızlığını sorguluyor ve kendine kızıyor. Pamir’i bulan eski sevgilisi işleri iyice karıştırıyor.

Hulisi dede Ömer buluşması ve Hulusi dedenin anlattıkları Ömer’in kafasını berraklaştırıyor. Ömer Neriman Pamir ilişkisini çözüyor ve parçalar yerli yerine oturuyor. 2. bir Kiralık Aşk olayı daha…

Hakkında Seçkin Erselim

Seçkin Erselim
1986 Gaziantep'te doğdu. Ankara'da yaşıyor. Abant İzzet Baysal Üniversitesi iktisat bölümü mezunu. Özel sektörde çalışıyor. seckinerselim86@gmail.com +905325248961

Check Also

Kiralık Aşk Dizisi Son Bölüm Defne’nin Hamileliği Belli Oluyor

Star TV ekranlarının reyting rekortmeni dizi Kiralık Aşk, Cuma gününe yine damga vuracak gibi. Defne’nin hamile olup olmadığı yeni bölümde belli oluyor. Kiralık Aşk 13 Ocak yeni bölümü sabırsızlıkla beklenmeye başladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir