24 Temmuz 2017 , Pazartesi

Kiralık Aşk 2 Aralık Fragmanı (63. bölüm)

Kiralık Aşk 2 Aralık Fragmanı (63. bölüm) yayınlandı. Star TV’nin sevilen romantik komedi dizisi Kiralık Aşk yine gizem dolu bir bölümle ekranlara gelecek. Kiralık Aşk 63. bölümüyle 2 Aralık Cuma akşamı (Bu Akşam) saat 20:00’de Star TV’de…


Kiralık Aşk 2 Aralık Fragmanı (63. bölüm)

KİRALIK AŞK 63. BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANACAK?

PAMİR’İN DURUMU

Pamir ise bir batağa saplanmış gibi. Çırpındıkça patıyor. İso, Cevdet ortak değil. İso bu durumda ne yapcak?
kir1

İSO BEBİŞ İŞ YERİNDE

Şirkette bu hafta bambaşka tatlı bir kargaşa olacak. Defne yeğenini iş yerine getiriyor. İş yoğunluğundan ne yapacağını bilemeyen defne başka çaresi kalmayınca işyerine bebeği de getiriyor. İso bebek Defne Ömer ikilisinin geleceği için iyi bir tecrübe olacak. Bebek bakımı zorluğu nasılmış anlayacaklar. Fakat yine hesapta olmayan bir durum yaşanacak. Küçük misafir nereye gitti acaba?

kir2

 

ÖMER’İN SIRRI

Ömer’in herkesten gizlediği bir sorun var. Ömer bunu paylaşmak istemiyor. Ama içinde durdukça da Ömer’i çürüten bi sır bu. Ömer bu sırrı nereye kadar taşıyacak? Defne bu durumun farkında. Sevdiği adam mutsuzken Defne nasıl mutlu olsun? Defne Ömer’i bu dertten kurtarabilmek için bu sırrı öğrenmeli.  Ömer’in amacı ise Defne’nin neşesi keyfi yerinde olsun diye çabalamak. Ömer Defne’nin düşlerini gerçeğe çeviren bir sihirli değnek olma peşinde.

 

Hakkında Seçkin Erselim

Seçkin Erselim
1986 Gaziantep'te doğdu. Ankara'da yaşıyor. Abant İzzet Baysal Üniversitesi iktisat bölümü mezunu. Özel sektörde çalışıyor. seckinerselim86@gmail.com +905325248961

Check Also

Kiralık Aşk Dizisi Son Bölüm Defne’nin Hamileliği Belli Oluyor

Star TV ekranlarının reyting rekortmeni dizi Kiralık Aşk, Cuma gününe yine damga vuracak gibi. Defne’nin hamile olup olmadığı yeni bölümde belli oluyor. Kiralık Aşk 13 Ocak yeni bölümü sabırsızlıkla beklenmeye başladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir