22 Temmuz 2017 , Cumartesi

Kiralık Aşk 25 Kasım 62. Bölüm 2. Fragman

Kiralık Aşk 25 Kasım 62. Bölüm 1. ve 2. Fragmanı yayınlandı. Başrollerini Elçin sangu ve Barış Arduç’un paylaştığı, Star TV’nin sevilen romantik komedisi Kiralık Aşk 25 Kasım Cuma akşamı saat 20:00’da ekranlarda olacak.


Kiralık Aşk 25 Kasım 62. Bölüm 1. ve 2. Fragmanı

ÖMER’ E NE OLACAK?

Defne (Elçin Sangu) ile Ömer (Barış Arduç) sevdikleri ve dostlarının davetli olduğu bir parti düzenliyor. Sevgililer birlikte alışverişe çıkıyor. İkili eş, dostunu güzel ağırlayabilme heyecanına kapılıp güzel vakit geçiriyor. Parti planladıkları gibi eğlenceli geçiyor. Ancak Ömer’e hiç umulmadık bir şey oluyor.

SİNAN ŞOKTA

Seda’nın hayatı alt üst oluyor. Lara’nın rahatsızlanıyor. Lara’nın durumu  Seda’nın anneliğini sorgulamasına sebep oluyor. Seda Lara’yla daha fazla ilgilenmesi gerektiğini düşünüyor. Bu yüzden Sinan’la yollarını ayırıyor.  Bu durum Sinan’ı şok ediyor. Sinan sudan çıkmış balığa dönüyor.

ÖMER İKNA OLACAK MI?

Sinan Seda’ya verdiği sözü tutabilecek mi? Sinan’ın Ömer’i ikna etmesi gerekiyor. Ömer razı olacak mı? Olacaksa ikna görevi kime düşecek? Yoksa bu isim her zamanki gibi Defne ‘mi olacak?

PAMİR TÜRKAN’A ANLATACAK MI?

Pamir eteğindeki taşları dökmek üzere Türkan’ın yolunu tutuyor. Defne Ömer’in kapısında. Yeni gelişmeler ne yönde olacak?.

Hakkında Seçkin Erselim

Seçkin Erselim
1986 Gaziantep'te doğdu. Ankara'da yaşıyor. Abant İzzet Baysal Üniversitesi iktisat bölümü mezunu. Özel sektörde çalışıyor. seckinerselim86@gmail.com +905325248961

Check Also

Kiralık Aşk Dizisi Son Bölüm Defne’nin Hamileliği Belli Oluyor

Star TV ekranlarının reyting rekortmeni dizi Kiralık Aşk, Cuma gününe yine damga vuracak gibi. Defne’nin hamile olup olmadığı yeni bölümde belli oluyor. Kiralık Aşk 13 Ocak yeni bölümü sabırsızlıkla beklenmeye başladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir