22 Temmuz 2017 , Cumartesi

No: 309 20. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.

FOX TV’nin rekortmen dizisi No: 309 bu hafta da izleyicilerini ekran başına kilitleyecek. No: 309 20. bölümüyle 2 Kasım Çarşamba akşamı saat: 20:00’da FOX TV’de.


FOX TV’nin rekortmen dizisi No: 309 bu hafta da izleyicilerini ekran başına kilitleyecek. No: 309, 20. bölümüyle 2 Kasım Çarşamba akşamı saat: 20:00’da FOX TV’de.

20. BÖLÜMDE YENİ BİR AŞK MI DOĞUYOR?

Aşk hayatlarını nihayet düzene oturtan Onur ve Lale’nin mutluluğu çevresine de yansımaya başlamıştır. Lale ve Onur, Nilüfer&Kurtuluş ve Nergis&Samet çiftlerinin de kendileri gibi mutlu olabilmeleri için bazı planları hayata geçirirler. Songül özel hayatıyla ilgili radikal kararlar alır. Kızlar bu radikal kararları ilk duyduklarında inanamasalarda annelerini desteklerler. İyi olacak hastanın doktor ayağına gelir misali, Onur’un yakışıklı ve karizmatik dayısı Haluk, nikaha katılmak üzere Amerika’dan Türkiye’ye gelir. Yoksa yeni bir aşk mı başlayacaktır?

Hakkında Seçkin Erselim

Seçkin Erselim
1986 Gaziantep'te doğdu. Ankara'da yaşıyor. Abant İzzet Baysal Üniversitesi iktisat bölümü mezunu. Özel sektörde çalışıyor. seckinerselim86@gmail.com +905325248961

Check Also

Kiralık Aşk Dizisi Son Bölüm Defne’nin Hamileliği Belli Oluyor

Star TV ekranlarının reyting rekortmeni dizi Kiralık Aşk, Cuma gününe yine damga vuracak gibi. Defne’nin hamile olup olmadığı yeni bölümde belli oluyor. Kiralık Aşk 13 Ocak yeni bölümü sabırsızlıkla beklenmeye başladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir