26 Temmuz 2017 , Çarşamba

No:309 23. Kasım 23. Bölüm Fragman

No:309 23. Kasım 23. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Fox TV’nin romantik komedisi No: 309, 23 Kasım Çarşamba akşamı, 23. Bölümüyle ekranlarda olacak.


No:309 23. Kasım 23. Bölüm Fragmanı

NO: 309 22. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

DÜNÜRLER SAVAŞ BALTALARINI ÇIKARIYOR

Lale ve Onur’un evlendikten sonra başka evde yaşama isteği, kaynanalar birbirine girer. Songül çocukların bu kararını desteklerken, Yıldız oğlunun gözünün önünde olmasını istemektedir. Dünürlerin arasını bulmak yine Onur ve Lale’ye düşer.

LALE VE ONUR’UN İMDADINA HALUK KOŞAR

Ancak genç çift bu konuda yetersiz kalır. Bun konuda destekçileri Onur’un Amerika’dan gelen dayısı Haluk olacaktır. Üçü birlikte yeni hamleler yaparlar ancak, kaynanaları barıştırmak hiç kolay değildir. İkisinde de keçi inadı vardır.

LALE VE ONUR’UN YENİ YUVASI

Lale ve Onur ise bu hengamede ev bakmaktadır. Ve istedikleri gibi bir ev bulurlar. Ev Lale ve Onur’un istediği gibidir, ancak bakalım süper kaynanaların istediği gibimidir?

Hakkında Seçkin Erselim

Seçkin Erselim
1986 Gaziantep'te doğdu. Ankara'da yaşıyor. Abant İzzet Baysal Üniversitesi iktisat bölümü mezunu. Özel sektörde çalışıyor. seckinerselim86@gmail.com +905325248961

Check Also

Kiralık Aşk Dizisi Son Bölüm Defne’nin Hamileliği Belli Oluyor

Star TV ekranlarının reyting rekortmeni dizi Kiralık Aşk, Cuma gününe yine damga vuracak gibi. Defne’nin hamile olup olmadığı yeni bölümde belli oluyor. Kiralık Aşk 13 Ocak yeni bölümü sabırsızlıkla beklenmeye başladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir