22 Temmuz 2017 , Cumartesi

Paramparça 5 Aralık Fragman 83.Bölüm

Star TV ekranlarından yayınlanan fenomen dizi Paramparça ’da dün gelen yeni bölümü ile izleyicileri ekranlara kilitledi. Paramparça 83. Bölüm fragmanı yayınlandı.


Star TV ekranlarından yayınlanan fenomen dizi Paramparça ’da dün gelen yeni bölümü ile izleyicileri ekranlara kilitledi. Paramparça 83. Bölüm fragmanı yayınlandı.

Sevilerek izlenen Paramparça ’da 5 Aralık 83.bölüm fragmanı yayınlandı. Beğenilen dizinin dun akşamki yeni bölümünde Harun ile Cihan arasındaki savaş hız kesmeden devam etti. Başrollerini usta oyuncuların paylaştığı Paramparça yine nefesleri kesti. Son bölümde çocukları Alaz’ın kaçırıldığı öğrenen Harun, şok olur ve ortalık iyice karışır.

TEK ŞANSI VAR

 Oğlunun kaçırılması sonucunda Harun deliye döner. Oğluna kavuşabilmesi için Harun’un tek seçeneği vardır. Harun Dubrovnik’e gidip mafya babası Damir le buluşması gerekiyor ve Demir’in bütün isteklerine razı olacak. Heyecan eksik olmayan dizide, oğlu Alaz kadar artık Harun’un da hayatı tehlikededir. Yeni yayınlanacak bölümde merakla beklenen ise Harun Çocuğunu kurtarabilecek mi sorusudur.

PARAMPARÇA’DA SÜRPRİZ AYRILIKssss

Dilara ve Harun’un oğlunun bulunması için Cihanda tüm imkanlarını kullanır. Cihan, Mithat’tan yardım ister ve Mithat’ın verdiği adrese gider ve büyük bir çatışma çıkar. Cihan Yavaş Yavaş Mithat’ın gerçek kimliğini öğrenmeye başlar. Maide Hanım’ın intikam ateşi ise bu sefer kendisini yakar.Maide Hanım karakteri ile beğeni toplayan, Hümeyra Akbay dizide rol gereği ölüyor. Sevenlerinin üzüntü yaşadığı bu olay sonunda, Hümeyra Akbay rol gereği diziden ayrıldı.

PARAMPARÇA 83.BÖLÜM FRAGMANI

Hakkında Ercan GÜNER

Ercan GÜNER
1986 yılından Ankara'nın Çankaya ilçesinde doğdu. Selçuk Üniversitesinde Turizm ve Seyahat İşletmeciliği okudu. Özel sektörde çalışıyor. gunerercan86@gmail.com +905304196806

Check Also

Kiralık Aşk Dizisi Son Bölüm Defne’nin Hamileliği Belli Oluyor

Star TV ekranlarının reyting rekortmeni dizi Kiralık Aşk, Cuma gününe yine damga vuracak gibi. Defne’nin hamile olup olmadığı yeni bölümde belli oluyor. Kiralık Aşk 13 Ocak yeni bölümü sabırsızlıkla beklenmeye başladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir