Seviyor Sevmiyor 18. Bölüm 2. Fragmanı (13 Kasım)

ATV’nin sevilen dizisi Seviyor Sevmiyor 13 Kasım Pazar akşamı 18. bölümüyle saat 20:00’da ekranlarda olacak.


Seviyor Sevmiyor 18. Bölüm 1. ve 2. Fragmanı (13 Kasım)

18. BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

İrem’den kurtulan Yiğit, kendi kendine gelin güvey olmaktadır. Hiçbir şeyden haberi olmayan Yiğit, Deniz ile artık her şeyin yoluna gireceğini düşünmektedir. Tuna’yla birlikte olan Deniz ise ayrılık haberine çok şaşırmıştır. Tüm bunlara bir de Yiğit’in işe geri dönmesi tuz biber olmuştur.

 

Ayrılık İrem’i çok fazla etkilememiştir. Herkes birlik olur ve büyük bir azimle çalışarak Dergiyi yeniden canlandırmak için uğraşırlar.

 

Deniz, Tuna ile arasındaki yeni gelişmeleri Yiğit’e açıklamak istemektedir ancak bir türlü lafa giremez. Yiğit ise Deniz’in esrarengiz tavırları ve kendisine mesafeli oluşunu anlamlandıramamaktadır. Bu durumu düzeltmek isteyen Yiğit, Deniz’le baş başa kalabilmek için kısa bir seyahat organizasyonu yapar ve harekete geçer.

İlgiyle izlenen dizi Seviyor Sevmiyor 13 Kasım Pazar akşamı 18. bölümüyle saat 20:00’da ATV ekranlarında olacak.

Hakkında Seçkin Erselim

Seçkin Erselim
1986 Gaziantep'te doğdu. Ankara'da yaşıyor. Abant İzzet Baysal Üniversitesi iktisat bölümü mezunu. Özel sektörde çalışıyor. seckinerselim86@gmail.com +905325248961

Check Also

Kiralık Aşk Dizisi Son Bölüm Defne’nin Hamileliği Belli Oluyor

Star TV ekranlarının reyting rekortmeni dizi Kiralık Aşk, Cuma gününe yine damga vuracak gibi. Defne’nin hamile olup olmadığı yeni bölümde belli oluyor. Kiralık Aşk 13 Ocak yeni bölümü sabırsızlıkla beklenmeye başladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir