Tatlı İntikam 28. Bölümde Ne Olacak

Tatlı İntikam 28. bölümde neler olacak. Sinan’ın, Barış’ın kız kardeşiyle öpüştüğünü gören Pelin ne yapacak? Barış’ın yanına giden Pelin, Barış’a ne diyecek?


Tatlı İntikam 28. bölümde neler olacak? Sinan’ın, Barış’ın kız kardeşiyle öpüştüğünü gören Pelin ne yapacak? Barış’ın yanına giden Pelin, Barış’a ne diyecek?

Tatlı İntikam dizisinin 27. bölümünde Pelin’in ailesiyle yemek yiyen Barış, yemekte Pelin’in restorandaki hissesini satmaktan vazgeçtiğini öğrendiğinde çok kızmış ve Pelin’e ilişkilerini gözden geçirmesi gerektiğini söylemişti. Tatlı İntikam dizisinin 28. bölümünde Pelin Barış ile olan ilişkisinde nasıl kararlar alacak?

TATLI İNTİKAM 28. BÖLÜMDE SÜPRİZLER BİZİ BEKLİYOR 

tatli-intikam1Simay’ın hamile olduğunu öğrenen Hakan’ın, Tatlı İntikam’ın 28. bölümünde boşanmaktan vazgeçmesi bekleniyor. Ancak Simay, Hakan’ın çocuk yüzünden boşanma kararından vazgeçtiğini düşündüğünden çocuğu aldırmakta ısrarcı davranıyor.

Bülent’in çocuk isteğine başlangıçta olumlu yaklaşmayan Başak, Bülent’in çok üzüldüğünü görünce çocuk meselesine daha sıcak bakmaya başlıyor.

Pelin ve Barış evlenecekler mi? Sinan ne yapacak?

Hakkında Ahmet Alper ERALP

Ahmet Alper ERALP
9 Temmuz 1991 tarihinde Yozgat'ta doğdu. Evli. Lisans mezunu. Özel sektörde çalışıyor. ahmetalpereralp.aae@gmail.com +905336506961

Check Also

Amine Gülşe ile Mesut Özil Arasında Eski Sevgili Krizi

Dünyaca ünlü Türk futbolcu Mesut Özel ile sevgilisi Amine Gülşe arasında eski sevgili krizi patlak verdi. İngiltere’de Arsenal’de forma giyen başarılı Futbolcu Mesut Özil, Alman şarkıcı Mandy ile 4 yıla yakın aşk yaşamıştı. İkilinin gizli gizli görüştüğü iddiası, Amine Gülşe’yi çileden çıkardı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir