27 Temmuz 2017 , Perşembe

64 Yaşında Doğum Yaptı!

64 Yaşındaki İspanyol kadın tüp bebek yöntemi ile hamile kaldı. Sağlıklı bir şekilde doğum yaptı. Üstelik ikiz bebek Dünya’ya getirdi.


64 Yaşındaki İspanyol kadın tüp bebek yöntemi ile hamile kaldı. Sağlıklı bir şekilde doğum yaptı. Üstelik ikiz bebek Dünya’ya getirdi.

İspanya’nın  Burgos şehri bir mucizeye tanıklık etti. M.İ.A. isimli kadın, ABD’de tüp bebek tedavisi gördü ve gebe kaldı. Kadın daha sonra ülkesi İspanya’ya döndü.   İspanya’nın Burgos şehrinde yaşayan kadın, sezaryen ile ikiz bebeklerini Dünya’ya getirdi.

ANNE DE BEBEKLER DE İYİLER

İspanya medyasında yer alan bilgilere göre ikiz bebeklerden biri kız diğeri erkek. Ayrıca anne ve bebeklerinin sağlık durumunun iyi olduğuna yer verildi.

6 YIL ÖNCE 58 YAŞINDAYKEN YİNE DOĞUM YAPMIŞ

64 yaşındaki mucize kadının 6 sene önce, 58 yaşındayken bir doğum daha gerçekleştirdiği bilgisi yer aldı. İspanyol Doktorlar ülke genelinde 58 yaş üstünde doğum yapana pek rastlanılmadığını açıkladı. 64 yaşındaki kadının doğum yapmasının çok özel bir durum olduğu yorumu yapıldı.

>>>Sağlık Bakanı Sezaryeni Eleştirdi!<<< Haberi için Tıklayınız

Hakkında Seçkin Erselim

Seçkin Erselim
1986 Gaziantep'te doğdu. Ankara'da yaşıyor. Abant İzzet Baysal Üniversitesi iktisat bölümü mezunu. Özel sektörde çalışıyor. seckinerselim86@gmail.com +905325248961

Check Also

Suriye Türkiye’yi Hem Şikayet Etti Hemde Tehdit Etti

Suriyeli Büyükelçi Haddad, Suriye Türkiye ilşkileri konusunda Rus basınına veryansın etti. Haddad Türkiye'yi hem tehdit etti hemde şikayet etti.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir