24 Temmuz 2017 , Pazartesi

New York’ta Patlama Yaşandı! Yaralılar Var!


New York’ta korkunç bir patlama yaşandı. Bir binada yaşanan patlama sonrasında, tam 29 kişi yaralandı. Patlamaya ilişkin hiçbir açıklama yapılmadı. Açıklama yapılmaması, kafaları karıştırdı…

 

New York’ta gece saatlerinde yaşanan patlama büyük korku yaşattı. Chelsea Semti 23. Sokakta meydana gelen patlama sonrasında, olay bölgesinde bulunan 29 kişi yaralandı. Yaralılara hemen hastanelere kaldırıldı. Olayla ilgili araştırmalar başlarken, İtfaiye ekipleri de oluşan yangınlara müdahale etmek için bölgeye geldi.

Doğal Gaz Patlaması Olabilir!

NYPD Şefi O’Neill, “ Bölge de ikinci bir patlama riskine karşı, binalar ve çevresi tamamen kontrol altına alındı. “ Yönünde açıklamalarda bulundu. Bölgeye Terörle Mücadele Ekipleri de bölge de aramalara başladı. Bazı şüpheler “ Doğalgaz Patlaması “ üzerinde duruyor. Ancak resmi olarak bir açıklama henüz yapılmış değil.

Bölge Başkanı da araştırmaları yakından takip ederken, olayla ilgili raporların eline ulaşmasını bekliyor. New York’ta yaşanan patlama, dünya genelinde bir “ Eylem “ olarak nitelendirilirken, henüz açıklamalar gelmedi.

“ Açıklama Henüz Yapılmadı! “

 Patlamanın ardında “ Terör Eylemleri “ olabilir mi? Şüphesi yer alırken, bir yandan da açıklama gelmesi bekleniyor. Ancak beklenen açıklamalar ne yazık ki gelmedi. Bu nedenle de Bakanlıktan gelecek açıklama da büyük önem taşımakta. Ancak Olay Yeri İnceleme ekipleri, Gaz Sıkışmasına bağlı bir Patlamanın olma olasılığı yüksek değer de olduğunu belirtti. Bu nedenle olayın detayları beklenmekte.

Hakkında admin

Check Also

Suriye Türkiye’yi Hem Şikayet Etti Hemde Tehdit Etti

Suriyeli Büyükelçi Haddad, Suriye Türkiye ilşkileri konusunda Rus basınına veryansın etti. Haddad Türkiye'yi hem tehdit etti hemde şikayet etti.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir