21 Ağustos 2017 , Pazartesi

Ruslar Gizli Ordu Kuruyor!

Rusya son dönemlerde Orduya büyük önem vermekte. ABD ve IŞID gibi güçlere karşı da savaş içerisinde olan ve bölgesel olarak savunma yapmak zorunda olan Rusya, yeni Ordu kurmak için, Teknolojiden faydalandıklarını açıkladı…


Rusya son dönemlerde orduya büyük önem vermekte. ABD ve IŞID gibi güçlere karşı da savaş içerisinde olan ve bölgesel olarak savunma yapmak zorunda olan Rusya, yeni Ordu kurmak için, Teknolojiden faydalandıklarını açıkladı…

Rusya Savunma Bakanlığından “ Ordu ve Asker “ üzerine açıklamalar geldi. Ordu düzenlemesi için yapılanmaya gidecek olan Rusya, bu şekilde yeni bir “ Ordu Kurmayı “ planlıyor. Ancak bu sefer “ Askerlerden “ oluşan bir ordu değil. Tamamen Teknolojiye bağlı ve “ Yok Edici “ bir Ordu kurmanın peşinde.

“ Mekanik Kuşlar Ordusu! “

Rusya, İnsansız hava uçakları teknolojisinden faydalanarak, bunun daha da modern olan yapısını oluşturma peşinde. “ Mekanik Kuşlar” dedikleri, İnsansız Hava Uçakları, normalden daha üst düzey olacak. Uçaklar, tek kişiden gelen İstihbaratı değerlendirmeye alarak, toplu bir şekilde İmha etmeye çalışacak.

“ Toplu Bir Şekilde Savaş Tekniği “

Yapılacak olan İnsansız Hava Uçaklarının en büyük özelliği,  Tek başlarına değil, toplu bir şekilde düşman kuvvetlerine saldırmaları.  Yani, bu sayede Hedefleri tek bir noktadan değil, etrafını da çevirerek, güçlü bir dağıtma sistemini devreye sokacaklar. Mekanik Kuşlar denilen İnsansız Hava Uçakları, tasarım olarak da Rusya’yı temsil edecek. Rusya Savaş Donanmasının şekillerinden ve tasarımlarından oluşacak olan Mekanik Kuşlar, orduya çok özel bir renk katacağa benziyor.

“ Rus Ordusunun Daha da Güçlenmesine Katkı! “

Yapılacak olan İnsansız Hava Uçakları sayesinde, Ordu tamamen Teknolojik bir gelişmeye tabi tutulacak. Saldırıları geri püskürtme işi, bu donanımlı Savaş uçaklara düşecek.

Hakkında admin

Check Also

Suriye Türkiye’yi Hem Şikayet Etti Hemde Tehdit Etti

Suriyeli Büyükelçi Haddad, Suriye Türkiye ilşkileri konusunda Rus basınına veryansın etti. Haddad Türkiye'yi hem tehdit etti hemde şikayet etti.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir