26 Temmuz 2017 , Çarşamba

Rusya’dan Vize Müjdesi!

Rusya’yla aramızda çıkan Uçak krizi sonrasında, her şey yoluna girmeye başladı. Şimdi ise, İş alanında sıkıntıların çıkmaması ve düzenli olarak gelgitlerin yaşanması için, Vize sorununun da ortadan kalkması bekleniyor. Rusya Dışişleri Bakanlığı bu konuda adımlar atmaya başladı. İş Sektöründe Vize Rejimi geliyor…


Rusya’yla aramızda çıkan Uçak krizi sonrasında, her şey yoluna girmeye başladı. Şimdi ise, İş alanında  sıkıntıların çıkmaması ve düzenli olarak gelgitlerin yaşanması için, Vize sorununun da ortadan kalkması bekleniyor. Rusya Dışişleri Bakanlığı bu konuda adımlar atmaya başladı. İş Sektöründe Vize Rejimi geliyor…

 

Rusya- Türkiye arasında yaşanan Uçak krizinden sonra, olaylarında altında yatan diğer nedenlerden dolayı, şimdi başarılı adımlar atılmaya başlandı. Rusya İş Sektöründe seviyeli adımlar atmak için, işleri hızlandırmak istiyor. Rusya Dışişleri Bakanlığı önemli adımlar atmaya başladı. Bu adımlarla beraber, Vize sorunu ilk olarak çözülmek isteniyor. Vize sorunu olarak, İş Sektöründe gelgitlerin sıkıntı çekmeden, daha uygun olarak hızlanması sağlanmak isteniyor. Bu nedenle, Rusya Türkiye’yle görüşmelerine hız vererek, Vizeleri yok etmek istiyor. Türkiye kanadından da görüşler aynı. Rusya’yla olan İş sektörü çalışmalarında, artık Vize sorununun ortadan kalkarak, çok  daha rahat bir şekilde  araçların iki ülke arasında hızlı hareketleri sağlanmak isteniyor.

  “ Vize Rejimi Başlayacak! “

Yapılan anlaşmalardan sonra, artık Vize Rejimi başlamak üzere. İki ülke arasında yapılacak İş teslimlerinde, araçların rahat bir hareket ortamı oluşturması için, Vize ortadan kalkması hazırlanıyor.  Vize Rejimi sağlandığı zaman, Rusya Türkiye hattında, her türlü İş sektörü daha verimli bir hale gelecek. Bu sayede iş potansiyeli gücü de maksimum seviye üzerine çıkacak. Türkiye’de yakın adımlar atmaya devam ediyor.

Hakkında admin

Check Also

Suriye Türkiye’yi Hem Şikayet Etti Hemde Tehdit Etti

Suriyeli Büyükelçi Haddad, Suriye Türkiye ilşkileri konusunda Rus basınına veryansın etti. Haddad Türkiye'yi hem tehdit etti hemde şikayet etti.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir