24 Temmuz 2017 , Pazartesi

Sömestr Tatili (15 Tatil) Tarihi Belli Oldu

Yurt genelinde öğrenci ve öğretmenlerin merakla beklediği Sömestr (yarıyıl tatili, 15 tatil) tatili tarihleri belli oldu.


Yurt genelinde öğrenci ve öğretmenlerin merakla beklediği Sömestr (yarıyıl tatili, 15 tatil) tatili tarihleri belli oldu.

 

Türkiye’de öğretim hayatına devam eden öğrenciler ve öğretim sektöründe istihdam edilen çalışanların merakla beklediği tarihler belli oldu. Milli Eğitim Bakanlığı’nın yaptığı açıklamaya göre, 20 Ocak Cuma günü karneler alınacak ve 23 Ocak Pazartesinden itibaren okullar yarı yıl tatiline girecek. Sömestr tatili 3 Şubat Cuma günü sona erecek ve eğitim öğretimde ikinci dönem 6 Şubat Pazartesi yeniden başlayacak. Eğitim öğretim yılının ikinci dönemi 9 Haziran Cuma günü sona erecek.

Hakkında Seçkin Erselim

Seçkin Erselim
1986 Gaziantep'te doğdu. Ankara'da yaşıyor. Abant İzzet Baysal Üniversitesi iktisat bölümü mezunu. Özel sektörde çalışıyor. seckinerselim86@gmail.com +905325248961

Check Also

MEB ‘den Öğrencilere Bir Müjde Daha

Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz yeni müfredat ile ilgili önemli açıklamalar yaptı. TEOG , YGS ve LYS 'de değişiklik olup olmayacağını açıkladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir