24 Temmuz 2017 , Pazartesi

TEOG Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak ?

Öğrencilerin ve velilerin heyecanla beklediği TEOG birinci dönem sınavları tamamlandı. TEOG sınav sonuçları ne zaman açıklanacak ?


Öğrencilerin ve velilerin heyecanla beklediği TEOG birinci dönem sınavları tamamlandı. TEOG sınav sonuçları ne zaman açıklanacak ?

TEOG birinci dönem sınavları yapıldı . Ortaokul öğrencileri ve velilerinin beklediği sınav günü geldiğinde , öğrenciler içerde ter dökerken, verliler ise büyük bir heyecanla çocuklarının sınavdan çıkmalarını beklediler. TEOG sınavlarında öğrenciler Türkçe , Matematik, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi , Fen ve Teknoloji, İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük ve son olarak yabancı dil derslerinden sınava girdiler. Sınav sonrasında öğrencilere en çok zorlandıkları alan sorulduğunda ortak cevap İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük dersi oldu.

2016-11-27-02-08-32TEOG MAZERET SINAVLARI NE ZAMAN YAPILACAK ?

Geçerli bir mazereti olup sınava giremeyen öğrenciler için mazeret sınavı yapılacak. Milli Eğitim Bakanlığı ,  TEOG mazeret sınavının 17 – 18 Aralık tarihlerinde yapılacağını açıkladı . Öğrencilerin sınava giriş yerleri daha sonra açıklanacak.

TEOG SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK ?

Daha iyi bir lisede öğrenim görmek için öğrencilerin girerek başarılı olmak zorunda olduğu TEOG sınav sonuçları ocak ayının 3. haftası içinde açıklanacak.

 

 

 

 

Hakkında Volkan YILMAZ

Volkan YILMAZ
1980 yılında Çorum ilinde doğdu. 4 çocuk babası. Lisans mezunu. volkan@surmansethaber.com +905064704060

Check Also

MEB ‘den Öğrencilere Bir Müjde Daha

Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz yeni müfredat ile ilgili önemli açıklamalar yaptı. TEOG , YGS ve LYS 'de değişiklik olup olmayacağını açıkladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir