20 Şubat 2017 , Pazartesi
ANASAYFA / EKONOMİ

EKONOMİ

Son dakika Ekonomi haberler, en son Ekonomi haberler, Ekonomi haberler burada, haber oku | Ekonomi

Memur Alımı İçin Üst Üste Açıklamalar

Memur alımı konusunda en yetkili isimler olan bakanlardan açıklamalar peş peşe gelmeye başladı. Bakanlar 2017 yılında binlerce memur alımı yapılacağının müjdesini verdiler. Sağlık Bakanlığı'nın 16 bin 500 memur alımı yapacağını Bakan Akdağ canlı yayında açıkladı. Adalet Bakanlığı da infaz koruma memuru alımı ve zabit katibi alımı yapacak.

Daha Fazla »

Avrasya Tünelinde Sınır Kalktı

Avrasya Tüneli trafik mekanizması sisteminin senkronizasyonu çalışmaları sebebi ile saat 07:00 - 21:00 arasında hizmet vermekteydi. Avrasya Tüneli'nde trafik mekanizması sistemi senkronizasyonu çalışmaları ve bağlantı yolları ile olan düzenleme çalışmaları nihayet sona erdi. Avrasya Tüneli'nin yapılış hedefine uygun bir şekilde trafiği oldukça rahatlattığı görüldü.

Daha Fazla »

Fenerbahçe Bir Şok Daha Yaşattı!

Fenerbahçe 22 Ocak Pazar günü Kayseri'de yaşadığı tarihi mağlubiyetin ardından bir şok daha yaşattı. Borsa İstanbul'da işlem gören Fenerbahçe hisseleri %1,5'lik bir kayıp yaşayarak yatırımcısını da hayal kırıklığına uğrattı. Fenerbahçe'nin ezel rakipleri Galatasaray ve Beşiktaş hisselerinde ise yaklaşık %2,5'lik bir artış oldu.

Daha Fazla »