22 Temmuz 2017 , Cumartesi

Bursa Oto Show Açılıyor

Bursa 9. Otomobil, Ticari Araçlar, Motosiklet, Bisiklet ve Aksesuarları Fuarı yani kısa adıyla Bursa Oto Show 2016, 15 Kasım’da meraklılarıyla buluşuyor. Bursa Oto Show 2016 ‘da otomobil firmaları son model araçlarını sergileyecek ve lansmanlarını yapacaklar.


Bursa 9. Otomobil, Ticari Araçlar, Motosiklet, Bisiklet ve Aksesuarları Fuarı yani kısa adıyla Bursa Oto Show 2016, 15 Kasım’da meraklılarıyla buluşuyor.  Bursa Oto Show 2016 ‘da otomobil firmaları son model araçlarını sergileyecek ve lansmanlarını yapacaklar.

bursaBursa Otoshow Fuarı , Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde sergilenecek. Fuar,  Tüyap Bursa Fuarcılık AŞ, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası tarafından gerçekleştiriliyor. Bursa Oto Show 2016 ‘ya Otomotiv Distribütörleri Derneği , KOSGEB ve Bursa Büyükşehir Belediyesinin destek veriyor.

BURSA OTO SHOW 15 KASIM ‘DA AÇILIYOR

Alınan bilgilere göre otomobil firmalarının tanıtacağı araçların fiyatları 55 bin ile 750 bin TL arasında olacak. Bursalılar ve otomobil meraklıları şimdiden heyecanla fuarın açılmasını bekliyor.

Citroen, Hyundai, Fiat,Toyota,  Ford, Honda,  Kia, Lexus,  İsuzu, İveco, fuara katılan ünlü otomobil markaları arasında yer alıyor. Firmalar, Bursa Oto Show 2016 ‘ya binek otomobil modelleri ve ticari araç modelleri ile katılıyorlar. Ayrıca diğer markalarda motosiklet , kamyon gruplarıyla görücü önüne çıkacaklar.

 Bursa Oto Show 2016 ‘da bu yıl bir de sürpriz ziyaretçileri bekliyor. Bu yıl Bursa Klasik Otomobilciler Derneği sergi açarak 30 yaşın üzerindeki otomobilleri sergileyecek.

Hakkında Volkan YILMAZ

Volkan YILMAZ
1980 yılında Çorum ilinde doğdu. 4 çocuk babası. Lisans mezunu. volkan@surmansethaber.com +905064704060

Check Also

Memur Ve Emekliye Zam Müjdesi

2017 yılı ilk 3 aylık enflasyon verilerinin açıklanmasıyla beraber memur ve memur emeklisine yüzde 1'in üzerinde zam yapılması gündeme geldi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir