27 Temmuz 2017 , Perşembe

Mehmet Müezzinoğlu Açıkladı, Emeklilere Promosyon…

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu emeklilere promosyon konusunda açıklama yaptı.


Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu emeklilere promosyon konusunda açıklama yaptı.

Mehmet Müezzinoğlu katıldığı bir tv programında gündemdeki konulara açıklık getirdi.

 

EMEKLİLERE PROMOSYON KONUSU

Son günlerin en çok konuşulan konularından emeklilere promosyon konusuna değinen Müezzinoğlu, yılbaşına kadar belli olması konusunda çalıştıklarını belirterek, promosyon beklentilerin altında olacağını söyledi.

 

MÜEZZİNOĞLU’NUN BÜYÜME BEKLENTİSİ

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, ekonomik büyümenin yılı 3.2 civarında tamamlayacağı beklentisi içinde olacağını belirtti.

 

TAŞERON KONUSU

Taşeron mevzusunu çok ciddiye alıyoruz. Çünkü bu Ak Parti’nin seçim vaadidir. Ak Parti vaadde bulunduysa yapar. Ancak önümüzde yasal engeller var. Ülkemizin gündemi kalabalık olması dolayısıyla bu konu ister istemez öteleniyor. Ancak biz bu konuyu kısa sürede çözmek için yoğun çaba sarfediyoruz. Sayın Başbakanımız Binali Yıldırım da bu konuda oldukça hassas davranıyor. Kendileri bu konunun bir an önce çözüme kavuşturulması için Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek Bey’e talimat verdiler.

Hakkında Seçkin Erselim

Seçkin Erselim
1986 Gaziantep'te doğdu. Ankara'da yaşıyor. Abant İzzet Baysal Üniversitesi iktisat bölümü mezunu. Özel sektörde çalışıyor. seckinerselim86@gmail.com +905325248961

Check Also

Memur Ve Emekliye Zam Müjdesi

2017 yılı ilk 3 aylık enflasyon verilerinin açıklanmasıyla beraber memur ve memur emeklisine yüzde 1'in üzerinde zam yapılması gündeme geldi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir