21 Ağustos 2017 , Pazartesi

15 Temmuz Artık Resmi Tatil Olacak!

15 Temmuz gecesi Darbe girişiminden sonra, 15 Temmuz günü anlam kazandı. İnsanların canla başla mücadele ederek, ülkelerini FÖTÖ örgütüne teslim etmemeleri sayesinde, 15 Temmuz gerçekten de büyük bir anlam ifade etmeye başladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, son dakika açıklaması yaparak, 15 Temmuzu Resmi Tatil ilan etti…


15 Temmuz gecesi Darbe girişiminden sonra, 15 Temmuz günü anlam kazandı. İnsanların canla başla mücadele ederek, ülkelerini FETÖ örgütüne teslim etmemeleri sayesinde, 15 Temmuz gerçekten de büyük bir anlam ifade etmeye başladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, son dakika açıklaması yaparak, 15 Temmuzu Resmi Tatil ilan etti…

 

15 Temmuz Darbe girişiminden sonra, bu tarih büyük bir anlam ve önem kazandı. Halkın gerektiği zaman, canını ortaya koyarak, ülkesini kurtarmaya yönelik her türlü savaşı yapacaklarını gösterdi. 15 Temmuz bu nedenle anlam ve öneme sahip. Bu tarihte yapılan ve yaşananlar hafızalardan silinmeyecek. Cumhurbaşkanı Erdoğan’da 15 Temmuz gününün önemine her zaman vurgu yapmakta. 15 Temmuz Şehitleri de saygıyla anılmakta. Ayrıca onlara yönelik bazı düzenlemeler de yapılmakta. Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün son dakika bir açıklaması yaptı.

“ 15 Temmuz Resmi Tatil ! “

15 Temmuz artık Resmi tatil olacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan, “ 15 Temmuz artık resmi tatil olacak. 15 Temmuz da anma törenleri yapılarak, kahramanlar ve gaziler büyük bir anlamla anılacak. “ Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından bu açıklama yapıldı ve artık 15 Temmuz günü kurumlar arasında Resmi Tatil olacak. Halkla beraber sokaklarda anma törenleri düzenlenecek. Bu sayede 15 Temmuz günü bilinçlenme olarak görülecek. 15 Temmuz gününde, Liderler de halka buluşarak, konuşmalarını yapacaklar.

Hakkında admin

Check Also

Antalya’da Polise Evinin Önünde Saldırı

Antalya’nın Kepez İlçesinde ikamet eden bir polis memuruna evinin önünde saldırıldı. Yüzlerini maskeler ile kapatan saldırganlar, polis memurunu evinin önünde bıçakladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir