21 Ağustos 2017 , Pazartesi

29 Ekim İçin Ankara’ya Trafik Düzenlemesi

29 Ekim Cumhuriyet Bayramında yapılacak etkinlikler sebebiyle Ankara’da bazı yollar trafiğe kapatılacak.


29 Ekim Cumhuriyet Bayramında yapılacak etkinlikler sebebiyle Ankara’da bazı yollar trafiğe kapatılacak.

Cumhuriyetin kuruluşunun 93. yıl dönümünü yarın kutlayacağız. 29 Ekim 1923’de ulu önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ün kurduğu cumhuriyetimiz 93 yaşına geldi. Bu önemli gün için başkent Ankara’da bazı düzenlemeler yapıldı. Ankara Valiliği, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramında yapılacak kutlama ve etkinlikler için trafik düzenlemesi yaptı. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı içn yapılacak etkinliklerde, bu sene güvenlik tedbirleri ön plana çıkıyor. Valilik, yapılacak etkinliklerin daha güvenli ortamlarda yapılabilmesi için tedbirler alınacağını açıkladı.

ANKARA’DA 29 EKİM İÇİN BAZI YOLLAR TRAFİĞE KAPATILACAK

Ankara Valiliğinin yazılı açıklamasına göre, güvenlik sebebiyle bazı yollar trafiğe kapatılacak. Bazı yollarda da yönlendirme ve ring düzenlemesi yapılacak. CHP Ankara İl Başkanlığının düzenleyeceği etkinlik bitene kadar Gençlik Caddesi trafiğe kapatılacak. Aynı etkinlik sebebiyle Akdeniz Caddesi ve Anıt Caddesi de trafiğe kapalı olacak. Ankara Büyükşehir Belediyesinin düzenleyeceği etkinlik çerçevesinde ise Çankırı Caddesi 13.00 – 19.00 saatleri arasında trafiğe kapatılacak. Ayrıca, Büyükşehir Belediyesinin etkinliği sebebiyle Kuğulu Park Kavşağı ile Ulus Kavşağı arasındaki yol da trafiğe kapalı olacak

Hakkında Volkan YILMAZ

Volkan YILMAZ
1980 yılında Çorum ilinde doğdu. 4 çocuk babası. Lisans mezunu. volkan@surmansethaber.com +905064704060

Check Also

Antalya’da Polise Evinin Önünde Saldırı

Antalya’nın Kepez İlçesinde ikamet eden bir polis memuruna evinin önünde saldırıldı. Yüzlerini maskeler ile kapatan saldırganlar, polis memurunu evinin önünde bıçakladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir