21 Ağustos 2017 , Pazartesi

5 Türk Vatandaşı Yunanistan’a Altınlarla Kaçtı!

5 Türk Vatandaşının yasa dışı yollarla Yunan Adalarına geçtikleri öğrenildi. Yanlarında çanta dolusu para ve Altın bulunan 5 kişi, Meriç Nehri üzerinden Yunanistan’a geçtikleri belirtildi. Şuanda 5 kişinin tam kimliklerine ulaşılamadı. Ama FETÖ mensubu olmaları, yüksek ihtimal olarak görülüyor…


5 Türk Vatandaşının yasa dışı yollarla Yunan Adalarına geçtikleri öğrenildi. Yanlarında çanta dolusu para ve Altın bulunan 5 kişi, Meriç Nehri üzerinden Yunanistan’a geçtikleri belirtildi. Şuanda 5 kişinin tam kimliklerine ulaşılamadı. Ama  FETÖ mensubu olmaları, yüksek ihtimal olarak görülüyor…

 

Akşam saatlerinde Yunan adalarında hareketlilik yaşandı. Sonradan alınan bilgiler de, 5 Türk Vatandaşının Yasal olmayan yollarla Yunanistan’a geçtikleri öğrenildi. Bir diğer önemli detay da ise, yanlarında çanta dolusu para ve altın olduğu haberi de gelen bilgilerde yerini aldı. 5 Türk vatandaşının neden bu şekilde kaçtıkları merak edilirken, büyük ihtimal FETÖ üyesi oldukları belirtiliyor. Yunanistan’a sığınma talebinde bulundular. Bunun üzerine Türkiye Devleti de hemen Yunanistan’la sıcak temaslara geçti. Ama kimliklerine dair şuanda net bir bilgi bulunmuyor. Yasal olmayan yollarla, Altın ve para çantaları ellerinde Yunan Adalarından merkez doğru sızdıkları şuanda belirlenen net bilgiler arasında.

“ FETÖ Üyesi Oldukları Tahmin Ediliyor! “

Para Çantaların içinde Altınlarla beraber Yunan Adalarına geçerek, buradan da kırsal kesimlerden merkezde doğru hareket ettiler. FETÖ üyesi oldukları tahmin edilen kişiler, yasal olmayan şekilde, kaçak yollarla Yunanistan’a geçerek, sığınma talebinde bulundular. Ama şuanda bu taleplerine onay gelmediği de belirtildi. FETÖ Mensubu oldukları anlaşılmaması için, bu tarz bir kaçış yaptıkları ihtimali üzerine duruluyor.

Hakkında admin

Check Also

Antalya’da Polise Evinin Önünde Saldırı

Antalya’nın Kepez İlçesinde ikamet eden bir polis memuruna evinin önünde saldırıldı. Yüzlerini maskeler ile kapatan saldırganlar, polis memurunu evinin önünde bıçakladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir