26 Temmuz 2017 , Çarşamba

Eda Özdemir’in İntihar Ettiği Otelde Şaşırtan Tesadüf

Dün, Marriot Long Island Oteli’nde Türk Hava Yolları çalışanı Eda Özdemir ölü olarak bulundu. THY çalışanı Cumhur Özmen de 7 ay önce aynı otelde intihar etmişti.7 ay içinde 2 THY personeli aynı otelde intihar etmiş oldu.


Dün, Marriot Long Island Oteli’nde Türk Hava Yolları çalışanı Eda Özdemir ölü olarak bulundu. THY çalışanı Cumhur Özmen de 7 ay önce aynı otelde intihar etmişti. 7 ay içinde 2 THY personeli aynı otelde intihar etmiş oldu.

esaaİstanbul-New York seferinde kabin memuru olarak görev yapan 31 yaşındaki Eda Özdemir, dün kaldığı otelde ölü olarak bulundu. Uçuştan sonra odasına giden Özdemir sabah kahvaltıya inmedi. Arkadaşları kahvaltıda Özdemir’i göremeyince meraklandılar. Bir süre daha Özdemir’den haber alamayınca otel yetkililerine haber verdiler. Özdemir’in odasını açan yetkililer, odada asılmış şekildeki Eda Özdemir’in cansız bedenini buldular. Özdemir’in cesedi yapılan otopsinin ardından verilecek.

cumhur7 ay önce aynı otelde 28 yaşındaki Cumhur Özmen’in cesedi bulunmuştu. Cumhur Özmen, THY’nin ortak olduğu Turkish Do&Co şirketinde çalışıyordu. Uçan Şef Cumhur Özmen, nisan ayında New York seferi sonrası aynı otelde, odasının banyosunda asılı olarak bulunmuştu.

Hakkında Ahmet Alper ERALP

Ahmet Alper ERALP
9 Temmuz 1991 tarihinde Yozgat'ta doğdu. Evli. Lisans mezunu. Özel sektörde çalışıyor. ahmetalpereralp.aae@gmail.com +905336506961

Check Also

Antalya’da Polise Evinin Önünde Saldırı

Antalya’nın Kepez İlçesinde ikamet eden bir polis memuruna evinin önünde saldırıldı. Yüzlerini maskeler ile kapatan saldırganlar, polis memurunu evinin önünde bıçakladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir