27 Temmuz 2017 , Perşembe

Afyon’da Sıkı Takip

Afyon’dan kendisine çarpan kamyonu 25 kilometre kovaladı. Sonunda yakalayarak polise teslim etti.


Afyon’dan kendisine çarpan kamyonu 25 kilometre kovaladı. Sonunda yakalayarak polise teslim etti.

AFYON’DA ARABASINA ÇARPAN KAMYONU YAKALADI

Afyon’un Sandıklı ilçesinde dün ilginç bir olay meydana geldi. Afyon – Antalya yolunda dün saat 19.00 civarında 25 kilometrelik kovalamaca yaşandı.

Gelen bilgilere göre Abdurrahman Ağırman , Afyon’dan Antalya istikametine giderken Sandıklı ilçesine bağlı Alamescit Köyü kavşağında aynı yönde ilerleyen bir kamyonu sollamak istedi. İddialara göre kamyon sürücüsü kendisini sollamaya çalışan cip sürücüsü Abdurrahman Ağırman’ın içinde bulunduğu araca doğru kamyonu sürdü.

Cip sürücüsü Abdurrahman Ağırman aracının kontrolünü sağlayamayarak kendisini sıkıştıran kamyonun kasasına çarptı. Çarpma sonucu sağ ön koltukta oturan Mesut Kayacan yaralandı. Kazaya sebebiyet veren kamyon sürücüsü ise olay yerinden hızla uzaklaştı. Cip sürücüsü sağlık ekiplerine ve itfaiye haber verdikten sonra başka bir araçla kendisine çarpan kamyonun yaklaşık 25 kilometre kovaladı. Kovalama sonucunda kamyonu durduran Abdurrahman Ağırman, kamyon sürücüsünün polise teslim etti.

Kazada yaralanan cip içindeki Mesut Kayacan itfaiyenin müdahalesiyle araçtan çıkarılıp Afyonkarahisar Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alındı.

Kendisinin sollamaya çalışan cipe çarpıp sonra da hızla olay yerinden uzaklaşan kamyon sürücüsü ise polis tarafından ifadesi alınmak üzere Jandarma karakoluna götürüldü.

Kazaya karışan cipin sağ ön tarafında hasar oluştu. Olay ile ilgili soruşturma başkatıldı.

Hakkında Volkan YILMAZ

Volkan YILMAZ
1980 yılında Çorum ilinde doğdu. 4 çocuk babası. Lisans mezunu. volkan@surmansethaber.com +905064704060

Check Also

Antalya’da Polise Evinin Önünde Saldırı

Antalya’nın Kepez İlçesinde ikamet eden bir polis memuruna evinin önünde saldırıldı. Yüzlerini maskeler ile kapatan saldırganlar, polis memurunu evinin önünde bıçakladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir