21 Ağustos 2017 , Pazartesi

Alkol Zehirlenmesinden Ölümler Yaşanıyor!

Mersin’de son birkaç gündür büyük tedirginlik var. Çünkü alkol zehirlenmesi kapıda. 2 Gün için acil olarak hastaneye kaldırılan 4 kişinden, 2 kişi alkolden dolayı hayatını kaybetti. Ölenlerden birinin Mersin Üniversitesi Dekanı olması da dikkat çekerken, Mersin’de alkol satıcılarına yönelik araştırmalar başladı…


Mersin’de son birkaç gündür büyük tedirginlik var. Çünkü alkol zehirlenmesi kapıda. 2 Gün için acil olarak hastaneye kaldırılan 4 kişinden, 2 kişi alkolden dolayı hayatını kaybetti. Ölenlerden birinin Mersin Üniversitesi Dekanı olması da dikkat çekerken, Mersin’de alkol satıcılarına yönelik araştırmalar başladı…

 

Alkol zehirlenme korkusu geri döndü. Birkaç gün önce Mersinde yaşanan Alkol zehirlenmesinde 2 kişi hayatını kaybederken, bazı kişilerin de yaralandığı haberi alındı. Ölenler arasında Mersin Üniversitesi Dekanının da olduğu vurgulandı. Alkol Zehirlenmelerinden dolayı yaşanan Ölümlerin çoğalmaması için, Polisler Alkol satıcıları arasında araştırmalara başladı. Sahte Alkol şüphesiyle alarma geçen Emniyet Birimleri, Alkol satıcılarının acaba bilmeden Sahte Alkol alma ihtimalleri üzerinde duruyor. Araştırmalar şuanda tüm hızıyla devam ediyor. Ancak somut bir bilgiye henüz ulaşılamadı. Sahte Alkol satıcılarına baskın yapılırken, şuana kadar Sahte Alkol satan bir yer bulamadı. Ama bazı gizli bölgelere de daha bakılmadı.

“ Alkol Zehirlenmesi Nedeniyle Büyük Araştırma Devam Ediyor! “

Alkol zehirlenmesinden dolayı 2 kişinin şuana kadar hayatını kaybetmesi ve 2 kişinin de hastane de hala tedavi görmesinden dolayı, Mersin merkezde ve diğer İlçelerinde geniş çapta operasyonlar başladı. Ama şuana kadar bir haber alınamadı. Büyük ihtimal birkaç Alkol satıcı Bayisine, bilmeden karıştığı şüphesi üzerinde duruluyor.

Hakkında admin

Check Also

Antalya’da Polise Evinin Önünde Saldırı

Antalya’nın Kepez İlçesinde ikamet eden bir polis memuruna evinin önünde saldırıldı. Yüzlerini maskeler ile kapatan saldırganlar, polis memurunu evinin önünde bıçakladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir