23 Temmuz 2017 , Pazar

Ankara’da Silahlı Saldırı Meydana Geldi

Başkent Ankara’da kimliği belirsiz kişiler, ticari taksi içinde bulunan yolculara silahlı saldırıda bulunuldu. Ankara’da gerçekleştiren saldırıda 1 kişi hayatını kaybetti, 2 kişide yaralandı.


Başkent Ankara’da kimliği belirsiz kişiler, ticari taksi içinde bulunan yolculara silahlı saldırıda bulunuldu. Ankara’da gerçekleştiren saldırıda 1 kişi hayatını kaybetti, 2 kişide yaralandı.

Başkent Ankara’da meydana gelen olay saat 00.00 sularında Mamak ilçesinde meydana geldi. Alınan bilgilere göre, Türközü Mahallesi İmam Âlim Sultan Caddesi üçerinde ilerleyen ticari araç, 706. Sokak kesişimin de kimliği henüz belirlenemeyen kişiler tarafından silahlı saldırıya uğradı. Saldırıya uğrayan taksi belli bir süre kaçabildi. Araçta bulunan 3 kişiden 2’si ağır yaralandı.

OLAY YERİNE EKİPLER HEMEN GELDİ

Olayı görenlerin hemen haber vermesi üzerine çok sayıda polis ve sağlık ekipleri geldi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri hızla yaralılara müdahalede bulundurlar. Durumu ağır olan B.Ç. yapılan tüm müdahalelere rağmen olay yerinde hayatını kaybetti. Diğer ağır yaralı ise hemen çevredeki hastaneye götürüldü.

Polis olayla ilgili hemen inceleme başlattı. Olay yeri inceleme aracı inceledi. Ticari taksiye toplamda 13 el silah sıkıldığı öğrenildi. Saldırı ile ilgili polis soruşturma başlatırken, zanlılar için arama çalışmalarını başladı.

Hakkında Ercan GÜNER

Ercan GÜNER
1986 yılından Ankara'nın Çankaya ilçesinde doğdu. Selçuk Üniversitesinde Turizm ve Seyahat İşletmeciliği okudu. Özel sektörde çalışıyor. gunerercan86@gmail.com +905304196806

Check Also

Antalya’da Polise Evinin Önünde Saldırı

Antalya’nın Kepez İlçesinde ikamet eden bir polis memuruna evinin önünde saldırıldı. Yüzlerini maskeler ile kapatan saldırganlar, polis memurunu evinin önünde bıçakladı.

Yorum

  1. Takside bulunanların kanında uyuşturucu maddeye rastlantı bulundu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir