22 Ağustos 2017 , Salı

Antalya Adliyesine Bomba İhbarı Yapıldı, Asılsız Çıktı!


Sabah Saatlerinde Antalya Adliyesine bir mail geldi. Gelen Mailde Bomba ihbarı yapıldı. Yapılan ihbar sonrasında Adliye çalışanları hemen güvenlik önlemlerini almak istedi. Adliye önünde de uyarılar yapıldı. Adliyeye girişler yasaklandı. Antalya Adliye Başsavcısı ise, gelen Mailin kaynağının araştırılmasını istedi…

 

Antalya Adliyesinde sabah saatlerinde büyük bir panik yaşandı. Adliyeye gelen Mail sonrasında, “ Bomba İhbarı “ yapıldığı açıklandı. Ama mailin kaynağı o an saptanamadı. Sonrasında ise Adliye önünde büyük bir tedirginlik yaşandı. Yaşanan tedirginlikle beraber, Adliyeye kimse alınmadı. Adliye önüne gelen insanlarda şaşırdı bu duruma ve kimse Adliyeye girmek istemedi. Ancak sonrasında Bomba ihbarının asılsız olduğu ortaya çıktı. Antalya Başsavcısı Ramazan Solmaz, gelen Mailin kaynağının araştırılmasını istedi. Yapılan araştırmalar sonucunda, mailin kaynağının ABD odaklı olduğunu gösterdi. Sonrasında ise herkes rahat bir nefes alarak, Adliye çalışmaları da düzenli bir şekilde devam etti.

“ Antalya Adliyesine Yapılan Saygısızlık! “

Antalya Adliyesine gelen bu Mail, tamamen imajı zedeleme olarak yorumlandı. Gelen Mailin asıl kaynağını Yurt dışı olarak belirlendiği ortaya çıktı. Mailin Yurt içinden olmadığı ve bazı kaynakların imajı zedelemek için yapıldığı belirtildi.  Sonrasında ise Adliye önünde bekleyen insanlarda içeriye alınmaya başlandı. Ama her türlü sonuca karşı güvenlik aramaları sıklıkla yapıldı.

Hakkında admin

Check Also

Antalya’da Polise Evinin Önünde Saldırı

Antalya’nın Kepez İlçesinde ikamet eden bir polis memuruna evinin önünde saldırıldı. Yüzlerini maskeler ile kapatan saldırganlar, polis memurunu evinin önünde bıçakladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir