21 Ağustos 2017 , Pazartesi

AÖF SINAV YERLERİ

2016-2017 eğitim öğretim yılının güz dönemi AÖF ara sınav tarihleri çok önce açıklanmıştı. AÖF öğrencileri şimdi de merakla sınav yerlerinin açıklanmasını bekliyor.


2016-2017 eğitim öğretim yılının güz dönemi AÖF ara sınav tarihleri çok önce açıklanmıştı. AÖF öğrencileri şimdi de merakla sınav yerlerinin açıklanmasını bekliyor.

Bilindiği üzere bu sene güz dönemi AÖF ara sınavları 26-27 Kasım 2016 tarihlerinde gerçekleştirilecek. Anadolu Üniversitesi, Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) güz dönemi ara sınavlarının yerlerini ise henüz açıklamadı. AÖF öğrencileri merakla sınav yerlerinin açıklanmasını bekliyor.

ARTIK 4 YANLIŞ 1 DOĞRUYU GÖTÜRECEK 

Eskiden AÖF’nin sınavlarında yanlış işaretlenen cevapların doğru cevaplara etkisi yoktu. AÖF’den yapılan açıklamaya göre artık, ÖSYM’nin çoğu sınavında uygulanan 4 yanlışın 1 doğruyu silme uygulaması AÖF’de de geçerli olacak.

ÖĞRENCİLER TEPKİ GÖSTERDİ

AÖF’den yapılan açıklamaya öğrenciler büyük tepki gösterdi. Sosyal medya üzerinden tepkilerini dile getiren AÖF öğrencileri, uygulanacak yeni sistemin kendilerine dezavantaj getireceğini bu yüzden de AÖF’ye itiraz dilekçesi ve e-posta göndereceklerini bildirdiler.

SINAV YERLERİ NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

AÖF öğrencileri merakla sınav yerlerinin açıklanmasını bekliyor. Herhangi bir aksilik olmazsa 1-2 hafta içerisinde AÖF’nin sınav yerlerini açıklaması gerekiyor. Genellikle AÖF sınav yerleri, sınavlara yaklaşık 10 gün kala açıklanıyor. Öğrenciler, kendilerine özel olarak verilen şifreler ile AÖF hesaplarına girerek sınav yerlerini öğrenebiliyor. Biz de Sürmanşet Haber ekibi olarak AÖF sınav yerleri açıklanır açıklanmaz sitemizden duyuracağız.

Hakkında Ahmet Alper ERALP

Ahmet Alper ERALP
9 Temmuz 1991 tarihinde Yozgat'ta doğdu. Evli. Lisans mezunu. Özel sektörde çalışıyor. ahmetalpereralp.aae@gmail.com +905336506961

Check Also

Antalya’da Polise Evinin Önünde Saldırı

Antalya’nın Kepez İlçesinde ikamet eden bir polis memuruna evinin önünde saldırıldı. Yüzlerini maskeler ile kapatan saldırganlar, polis memurunu evinin önünde bıçakladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir